Ēriksenam pirmie vārti “United” rindās, PSG izlašu pārtraukumā dodas bez zaudējumiem

13/11/2022 20:26
Kristians Ēriksens

Anglija

Šodien Anglijas premjerlīgas 16. kārtas spēlē savus pirmos vārtus Mančestras “United” rindās guva dāņu pussargs Kristians Ēriksens, kas palīdzēja “sarkanajiem velniem” izcīnīt uzvaru pret Londonas “Fulham” – mačs noslēdzās ar rezultātu 2:1. Ēriksens pēc Brunu Fernandeša piespēles mančestriešus spēles 14. minūtē izvirzīja vadībā, taču otrajā puslaikā bijušais “United” futbolists Daniels Džeimss panāca izlīdzinājumu. Dānijas izlases futbolists arī piedalījās uzvaru nesošajos vārtos, atdodot piespēli Alehandro Garnačo golā kompensācijas laika trešajā minūtē.

Dienas pirmajā spēlē “Aston Villa” izcīnīja otro panākumu premjerlīgā pēc kārtas, ar 2:1 pieveicot “Brighton”. Abus vārtus uzvarētāju labā guva angļu uzbrucējs Denijs Ingss.

Francija

Dominanci Francijas čempionātā turpina Parīzes “Saint-Germain” komanda, kas šoreiz ar 5:0 sagrāva “Auxerre”. Parīziešiem tas bija piektais panākums pēc kārtas, un punktus desmitkārtējie Francijas čempioni ir zaudējuši tikai divos mačos – 4. kārtā pret “Monaco” un 10. kārtā pret “Reims”. 13 uzvaras un divi neizšķirti 15 spēlēs PSG ļauj atrasties drošās līderpozīcijās, tuvākos konkurentus “Lens” apsteidzot par pieciem punktiem.

Citās spēlēs “Brest” ar 2:1 pieveica “Troyes”, “Lille”, neskatoties uz nopelnīto sarkano kartīti, nosargāja uzvaru pret “Angers” (1:0). Savukārt “Montepllier” un “Reims” (1:1), “Nantes” un “Ajaccio” (2:2), “Strasbourg” un “Lorient” dueļos uzvarētājs netika noskaidrots.

Itālija

Svarīgu uzvaru tiešo konkurentu cīņā izbraukumā izcīnīja Milānas “Inter”, kas ar 3:2 pieveica “Atalanta”. Duelī ar “Torino” punktu izrāva “AS Roma”, izlīdzinājumu panākot kompensācijas laika ceturtajā minūtē (1:1), pastarīšu duelī “Spezia” atspēlējās un pārspēja “Verona” (2:1), kamēr “Monza” svinēja pārliecinošu panākumu pret “Salernitana” (3:0). Tikmēr “AC Milan” ar 2:1 pārspēja šīs sezonas RFS pretinieci UEFA Konferences līgā “Fiorentina”.

Vācija

Iespēju ielauzties bundeslīgas labāko trijniekā izniekoja Frankfurtes “Eintracht”, cīnoties neizšķirti 1:1 ar “Mainz”. Citā spēlē īslaicīgi zaudēto otro pozīciju tabulā atguva “Freiburg”, kas sagrāva Berlīnes “Union” ar 4:1.