Eriksens nākamnedēļ “Inter” pārraudzībā veiks pārbaudes, lai saprastu, vai karjeras turpinājums ir iespējams

29/07/2021 22:07

Dānijas futbolists Kristians Eriksens nākamnedēļ Itālijas kluba Milānas “Inter” pārraudzībā veiks medicīniskās pārbaudes, lai saprastu, vai viņa karjeras turpinājums ir iespējams, ziņo “Sky Sports”.

Jau vēstīts, ka aizvadītā Eiropas čempionāta laikā spēlē pret Somiju Eriksens saļima uz laukuma un ilgu laiku medicīnas personāls cīnījās par viņa dzīvību. Mediķiem turpat laukumā izdevās atjaunot Eriksena sirdsdarbību, bet futbolists uzreiz tika nogādāts slimnīcā ar neatliekamo medicīnisko palīdzību.

Internetā pēc šaušalīgā atgadījuma parādījās attēli, kuros redzams, ka Eriksens, dodoties uz slimnīcu, ir pie samaņas, ļaujot atviegloti nopūsties futbola faniem visā pasaulē. Eriksens pēc tam no slimnīcas jau pats spēja sazināties ar komandas biedriem. Tāpat viņam tika implantēts kardiodefibrilators, kas paredzēts, lai izvairītos no līdzīgām epizodēm nākotnē.

Sporta kardiologs un profesors Sanjajs Šarma neloloja lielas cerības, ka 29 gadus vecais dānis kādreiz vēl varētu spēlēt futbolu. Nākamnedēļ plānotās pārbaudes ļaus skaidrāk saprast, vai Eriksena karjeras turpinājums ir iespējams. Ārsti grib saprast, vai Eriksens var piedalīties spēlēs bez šīs ierīces, jo ar to futbolu spēlēt profesionālā līmenī nav iespējams.

Kluba pārstāvji atklājuši, ka mediķi pārbaudīs Eriksena veselību, lai saprastu, vai tā netiks apdraudēta, ja karjera tiks turpināta. Ja pārliecības nebūs, tad Eriksenam būs jāliek punkts futbola spēlēšanai augstākajā līmenī. Savukārt, ja dānim tiks dota atļauja turpināt karjeru, maz ticams, ka viņš futbola aktivitātēs varētu sākt piedalīties ātrāk kā pēc sešiem mēnešiem.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Renē Fāzels
28/09/2021 16:32

Zobārsta 27 gadi IIHF prezidenta amatā – ar ko hokeja sabiedrības atmiņā paliks Fāzels

Aizvadītajā sestdienā Sanktpēterburgā norisinājās starptautiskās hokeja federācijas (IIHF) kongress, kurā tika ievēlēts jauns organizācijas prezidents. Tam bija jānotiek vēl pagājušajā gadā, taču, paša Renē Fāzela vārdiem runājot, viņš nevarēja atstāt…