Ērvings atsvaidzina traumu, Atkinsons atklāj jaunas detaļas

Kairijs Ērvings, sportazinas.com
Kairijs Ērvings | Foto: AP Photo/Matt York/Scanpix./LETA

Nacionālās basketbola asociācijas () komandas Bruklinas “Nets” zvaigzne ir atsvaidzinājis neseno pleca traumu, kuras dēļ viņš sezonas laikā ir izlaidis 26 spēles, ziņo ESPN reportiere Malika Endrjūsa.

Sagaidāms, ka Ērvings nepiedalīsies nākamajā mačā, bet komandas galvenais treneris Kenijs Atkinsons atklājis, ka traumas atsvaidzināšanas iemesls nav bijusi kāda konkrēta epizode treniņā vai sadursme.

Kā izrādās, Kairijs kopš it kā traumas izārstēšanas patiesībā ne brīdi nav bijis 100% vesels un viņš nepārtraukti izjutis dažādas pleca savainojuma sekas. “Plecs viņam turpina traucēt – tas ir viss, ko varu pateikt,” sacīja Atkinsons.

Ērvinga atgriešanās laiks būs zināms tad, kad viņš apmeklēs ārstu, atklājis Atkinsons. Ērvings visu rehabilitācijas posmu esot lietojis kortizona injekcijas, lai mazinātu sāpes, turklāt pats basketbolists atklāja, ka tas darīts, lai mēģinātu izvairīties no operācijas.

“Viņa plecs rada grūtības,” sacīja Atkinsons. “Viņam tā ir lieta, kas pazūd un tad atkal parādās. Dažas dienas Kairijs jūtas labi, bet dažas nē. Tagad viņš apmeklēs citu speciālistu un tad jau redzēsim.”

Ērvings šajā sezonā nospēlējis tikai 20 mačus, kuru laikā guvis 27,4 punktus un atdevis 6,4 rezultatīvas piespēles. Viņa prombūtnē atkal līdera lomu uzņemsies Spensers Dinvidijs, kurš ar 21,0 punktu un 6,6 piespēlēm ir otrs rezultatīvākais Bruklinas basketbolists

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par