Ērvings gatavojas pievienoties Kurucam “Nets” rindās

Kairijs Ērvings, sportazinas.com
Foto: NBA

Nacionālās basketbola asociācijas () kluba Bostonas “Celtics” saspēles vadītājs savu karjeru turpinās Bruklinas “Nets”, vēsta “The Boston Herald”, atsaucoties uz basketbolistu pārstāvošai aģentūrai “Roc Nation” tuvu stāvošiem avotiem.

Jau vēstījām, ka aizvadītajā nedēļā Ērvings lauza vienošanos ar savu aģentu Džefu Veksleru, lai pievienoties ASV reperim “Jay-Z” piederošajai aģentūrai “Roc Nation”, kuru pārstāv arī cits iespējams brīvo aģentu tirgus valis Kevins Durants.

Uzreiz pēc pārejas zem “Roc Nation” karoga parādījusies informācija, ka Ērvings izlēmis kurā komandā turpinās savu karjeru.

Jau iepriekš izskanēja informācija, ka Ērvings varētu doties uz Bruklinas “Nets”, kuru pārstāv arī latviešu basketbolists Rodions Kurucs, bet šobrīd tiek ziņots, ka darījums uzskatāms par teju notikušu un 1.jūlijā saspēles vadītājs kļus par “Nets” īpašumu.

Zīmīgi, ka iepriekš “Roc Nation” saimniekam “Jay-Z” daļēji piederēja šī komanda, bet pats mūziķis ir no Bruklinas.

Jau vēstījām, ka Ērvings neaktivizēs viņa līgumā paredzēto opciju pagarināt sadarbību ar “Celtics” un šovasar kļūs par brīvo aģentu.

Spēlētājs varēja pagarināt kontraktu uz vienu sezonu un nopelnīt aptuveni 21,3 miljonus ASV dolāru, taču viņš šo opciju nav realizējis. Līdz ar to basketbolists varēs pievienoties kādai citai komandai vai pagarināt līgumu ar “Celtics”.

“The Boston Herald” arī vēsta, ka “Celtics” vadība vēl nav informēta par Ērvinga plāniem nepagarināt vienošanos.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par