Ērvings pamatīgi šokē NBA apskatniekus ar saviem nesenajiem izteikumiem (VIDEO)

Nacionālās basketbola asociācijas () komandas Bruklinas “Nets” zvaigzne ar saviem nesenajiem izteikumiem pamatīgi šokējis medija ESPN slavenos apskatniekus Stīvenu A. Smitu un Maksu Kellermanu.

Ērvings nesen žurnālistiem paziņoja, ka pēc viņa domām “Nets” vajag vēl vienu vai divus spēlētājus blakus viņam, Kevinam Durantam un citiem, lai cīnītos par titulu.

“Mums vēl ir nepieciešami spēlētāji [elites līmeņa], lai mēs iesoļotu nākamajā līmenī,” noteica Ērvings. “Turpināsim attīstīties ar pašreizējo sastāvu, bet ir visai skaidrs, ka mums nepieciešami vēl viens vai divi spēlētāji, kuri papildinātu mani, Kevinu Durantu, Deandrē Džordanu, Geretu Templu, Spenseru Dinvidiju un Karisu Levertu. Redzēsim, kā tas attīstīsies.”

Ērvings ar šādu vēstījumu pārsteidza daudzus. Kādreizējais NBA čempions neuzskaitīja, piemēram, tādus spēlētājus kā Džeretu Alenu, Rodionu Kurucu, Džananu Musu, Torīnu Prinsu un Džo Herisu, atklāti paužot savu nostāju, ka pēc viņa domām ar šiem basketbolistiem “Nets” par titulu cīnīties nevar un viņus, iespējams, vajadzēt aizmainīt.

Slavenais NBA reportieris Stīvens A. Smits bija vīlies Ērvinga teiktajā. “Man ļoti nepatika tas, ko viņš pateica,” atzina Smits. “Es parasti uzslavēju Ērvingu, bet šoreiz tas nenotiks. Jāatzīst, ka esmu ļoti vīlies viņā. Kā Ērvings varēja nākt klajā ar šādu paziņojumu? Kenijs Atkinsons un Šons Markss paveikuši fantastisku darbu, lai izveidotu šo sastāvu, bet cilvēks, kurš nav padarījis lielu darba apjomu ir Kairijs Ērvings.”

“Kad Ērvings bija traumēts, “Nets” līderību uzņēmās Dinvidijs, kā arī labu sniegumu rādīja Leverts, Alens, Heriss un citi – man patika tas, ko redzēju viņu izpildījumā,” turpināja Smits. “Par ko, pie velna, runā Ērvings? Viņš tika piesaistīts, lai pastiprinātu šo sastāvu, bet šobrīd viņš pieprasa vēl zvaigznes. Ērvings neteica, ka laukumā šobrīd noderētu Durants. Viņš teica, ka viņam un Durantam, abiem esot veseliem, vajag vēl vienu vai divus augsta līmeņa spēlētājus. Tā noteikti nav taisnība! Ja Durants un Ērvings ir veseli, “Nets” ir potenciālā titula pretendente un viena no spēcīgākajām komandām Austrumos!”

Nesenajā mačā pret Filadelfijas “76ers” (106:117) ar Ērvingu laukumā “Nets” ielaida par 29 punktiem vairāk nekā guva, kas ir katastrofāli slikts rādītājs.

“Ar Ērvingu laukumā Filadelfija apspēlēja Bruklinu ar 29 punktu pārsvaru,” emocionāli reaģēja Kellermans. “Varbūt “Nets” nevajag papildus spēlētājus, bet gan no viena [Ērvinga] atbrīvoties? Domāju, ka šeit vietā būtu arguments, ka tieši Ērvinga dēļ “Nets” šo spēli zaudēja un, manuprāt, ar viņu sastāvā “Nets” šosezon negūs vairāk uzvaras kā pagājušajā sezonā.”

Kellermans izteicās, ka Ērvingu uzskata par vienu no visu laiku prasmīgākajiem basketbolistiem, taču atzina, ka viens pats viņš nespēj izcīnīt titulus. “Kādēļ “Cavaliers” pirms Lebrona atgriešanās ar Ērvingu sastāvā nebija starp favorītēm? Kādēļ “Celtics” bez Kairija spēlēja labāk nekā ar viņu? Ērvings nav līderis un viņam pietrūkst gudrības laukumā, neskatoties uz to, ka viņš ir viens no visu laiku prasmīgākajiem spēlētājiem,” skarbs bija Kellermans.

Ērvings ir 2016. gada NBA čempions kopā ar “Cavaliers” komandu, bet šosezon viņš vidēji atzīmējies ar 27,2 punktiem un 6,9 rezultatīvām piespēlēm mačā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par