Ērvings par atteikšanos no vakcinācijas: Es palieku pie sava lēmuma, un tas ir viss

18/01/2022 14:35
Nokopēts
Kairijs Ērvings

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) vienības Bruklinas “Nets” basketbolists Kairijs Ērvings neplāno mainīt savu nostāju pret Covid-19 vakcināciju, neskatoties uz to, ka citam Bruklinas vienības līderim Kevinam Durentam var nākties izlaist sešas nedēļas savainojuma dēļ.

Jau ziņots, ka Durents guva savainojumu pagājušajā nedēļas nogalē, kad mačā pret Ņūorleānas “Pelicans” basketbolists saskrējās ar komandas biedru. Durents devās uz ģērbtuvēm jau pirms otrās ceturtdaļas beigām, un pēc tam “Nets” arī paziņoja, ka viņš ir sastiepis kreisās kājas ceļgala iekšējo saiti.

Kamēr Ērvnigs nav vakcinēts, viņš nevar palīdzēt komandai mājas spēlēs, jo to neatļauj Ņujorkā pieņemtie epidemioloģiskie ierobežojumi. Savukārt Bruklinas vienībai pašlaik būtu nepieciešama viņa palīdzība ne tikai izbraukuma spēlēs, taču basketbolists norādīja, ka paliks pie savas nostājas. “Es palieku pie sava lēmuma, un tas ir viss,” teica Ērvings. “Es to nemainīšu vienas situācijas dēļ, kas notika manā NBA dzīvē. Vai tas tiešām ir svarīgāk nekā tas, kas notiek reālajā dzīvē?”

Oktobrī “Nets” paziņoja, ka Ērvings nepievienosies komandai, kamēr nevarēs pilnībā trenēties un spēlēt, tomēr janvāra sākuma viņš ir atgriezies komandas ierindā un palīdz “Nets” izbraukuma spēlēs.

Bruklinas vienība ar 27 uzvarām un 16 zaudējumiem Austrumu konferencē ieņem trešo vietu.

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām