Ērvings visas sezonas garumā nekomunicēs ar medijiem: Lai darbības laukumā runā manā vietā

Kairijs Ērvings, sportazinas.com
Kairijs Ērvings | Foto: Bruklinas "Nets"

Nacionālās basketbola asociācijas () kluba Bruklinas “Nets” līderis nolēmis nerunāt ar mediju pārstāvjiem visas gaidāmās 2020./2021.gada sezonas garumā, ziņo Ziemeļamerikas medija ESPN insaideris Braiens Vindhorsts.

Vakar bija paredzēta Ērvinga pirmssezonas “Zoom” preses konference līdzīga tai, kādā pēdējās dienās piedalījies arī Kevins Durants un citi “Nets” basketbolisti. Ērvings atteicās no tikšanās ar žurnālistiem, vēlāk sniedzot skaidrojumu ar sava pārstāvja starpniecību.

Basketbolists atklājis, ka viņa lēmums izdot paziņojumu un nerunāt ar mediju parstāvjiem ir rezultāts tam, ka dzīve 2020.gadā mainījusies.

“Šogad dzīve kardināli mainījās. Tagad tā prasa no mums, tā prasa no manis, lai uz priekšu ietu citādāk. Tātad, šis ir pārmaiņu sākums,” sacīja Ērvings. “Mans mērķis šosezon ir ļaut darbībām laukumā un ārpus tā runāt manā vietā.”

Ērvings un Durants nākamsezon pirmo reizi laukumā dosies vienlaicīgi un līdz ar to tiek prognozēts, ka “Nets” vienība kļūs par vienu no spēcīgākajām gan Austrumu konferencē, gan arī visā līgā.  Durants ir izārstējis Ahilleja cīpslas savainojumu, kura dēļ pagājušajā sezonā viņš nenospēlēja nevienu maču, kā arī Ērvings ir atbrīvojies no pleca traumas, kas viņam liedza aizvadīt pilnvērtīgu pagājušo sezonu.

Būdams vesels, Ērvings ir superzvaigznes kalibra spēlētājs. Paredzams, ka tad, kad Ērvings un Durants abi reizē dosies laukumā un “Nets” būs daudz specīgāka komanda, līdzjutēji vēlēsies dzirdēt Ērvinga domas par vienības sniegumu.

Ērvingam savulaik jau ir bijuši daži nepareizi soļi un nepatīkama pieredze komunikācjā ar plašsaziņas līdzekļiem. 2017.gadā, kad basketbolists spēlēja Klīvlendas “Cavaliers”, viņš apgalvoja, ka Zeme ir plakana.

Ērvinga izteikumi tik ļoti nokļuva sabiedrības un NBA līdzjutēju redzes lokā, ka izteikt savu viedokli dotajā jautājuma tika lūgts pat līgas komisāram Adamam Silveram. “Mēs ar Ērvingu gājām vienā koledžā. Iespējams, viņš apmeklēja ne tos kursus,” jokodams toreiz noteica Silvers. Vēlāk Ērvings galu galā atvainojās par saviem izteicieniem.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par