ESPN atklāj detaļas par NHL hokejistu izklaidēm “burbulī”

NHL arēna burbulī
NHL arēna burbulī | Foto: NHL

Ziemeļamerikas medija ESPN žurnālisti aicinājuši Nacionālās hokeja līgas (NHL) hokejistus pastāstīt par izklaidēm, kādas ir pieejamas “burbuļos” pēc sezonas atsākšanas.

Jau ziņots, ka jūlija beigās NHL atsāka čempionātu divos “burbuļos” – Edmontonā un Toronto. Kopš konferenču fināliem visi mači notiek tikai Edmontonā, bet tā saucamie “burbuļi” ir teritorija ar arēnu un dažām viesnīcām.

Iepriekš izskanēja informācija par to, ka Vašingtonas “Capitals” hokejisti rīkoja ballītes ar alkoholu, kas tiek minēts kā viens no iemesliem zaudējumam “play-off” pirmajā kārtā. Tomēr ESPN žurnālisti anonīmajā aptaujā noskaidrojuši, ka arī citu klubu hokejisti izmantojuši iespēju izklaidēties, tajā skaitā lietojot alhokolu. Kopā medija pārstāvji aprunājušies ar deviņiem hokejistiem.

Spēlētāji min, ka “burbuļos” viņiem bija drošības sajūta, tajā pašā laikā žogs lika justies tā, it kā esi cietumā vai arī esi dzīvnieks, saka viens no hokejistiem. “Kad pierod spēlēt ik pēc dienas, tad tam vairs nepievērš tik lielu uzmanību,” teica cits spēlētājs.

Hokejistiem bija iespēja caur viesnīcas darbiniekiem pasūtīt sev numuriņā alu vai vīnu. Savukārt Toronto vienā no viesnīcām bija “SkyBar”, kurā katru vakaru tikās spēlētāji no vairākām komandām. “Es nejokoju, kad saku, ka šo vietu apmeklējuši vismaz 10-15 hokejisti no katras komandas. Protams, tur jūs neredzētu to klubu pārstāvjus, kuriem bija paredzēta spēle nākamajā dienā. Kopā sanāca visi – gan zvaigznes, gan ceturto maiņu spēlētāji.” Cits hokejists piebilst, ka dzēra daudzi, bet ne pārmērīgi.

Komentējot narkotiku un citu aizliegto vielu lietošanu, viens hokejists piemin marmelādes konfektes ar marihuānu, tās gan tika izmantotas tikai savās istabās. “Tās nebija domātas, lai vakars turpinātos pēc iespējas ilgāk. Gluži pretēji – tie bija vajadzīgi, lai ātrāk atjaunotos un aizmigtu. Apēdot šādas konfektes, puiši varēja aizmigt vienos naktī, nevis četros vai piecos.”

Savukārt seksa “burbulī” gandrīz nebija, jo hokejisti apzinājās savu atbildību. “Nekas tāds nenotika. Visi baidījās, ka viņus varētu pieķert. Galu galā tas varētu novest pie inficēšanas ar Covid-19, mūs testēja katru dienu,” atceras kāds no Austrumu konferences veterāniem.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par