ESPN drafta analītiķis Bolu Bolu salīdzina ar Porziņģi

Kristaps Porziņģis, Bols Bols, sportazinas.com
Kristaps Porziņģis un Bols Bols

Prestižā Ziemeļamerikas medija ESPN drafta analītiķis Maiks Šmits salīdzinājis 19 gadus veco sudāniešu centru Bolu Bolu ar latviešu zvaigzni Kristapu Porziņģi.

Jau ziņots, ka Bols, kurš ir dēls visu laiku garākajam spēlētājam Manutem Bolam (231 cm), pagājušajā nedēļā draftā tika izraudzīts negaidīti zemu jeb otrajā kārtā ar 44. numuru, kaut arī viņam tika prognozēta vieta pirmajā kārtā. Bols nonācis Denveras “Nuggets” paspārnē.

ESPN apskatnieka Adriana Vodžnarovska podkāstā Šmits salīdzinājis Bolu ar Porziņģi. Drafta analītiķis pirms jauno spēlētāju izvēles ceremonijas izteicās, ka Bols ir viens no interesantākajiem un talantīgākajiem spēlētājiem tajā.

“Var runāt par Kemu Redišu (8. numurs) un Kevinu Porteru (26. numurs), kuri sliktākajā gadījumā būs vienkārši labi NBA spēlētāji,” izteicās Šmits. “Bola sakarā ir jautājums, vai viņš spēs aizvadīt 82 spēļu sezonu? Viņš sver 94 kilogramus un tikko atgriezies no pēdas savainojuma. Cik minūtes mūsdienu NBA var nospēlēt basketbolists ar augumu 218 centimetri?”

“Nav jautājumu par viņa talantu. Bols spēj izpildīt metienus pēc dribla un kontrolēt bumbu kā saspēles vadītājs. Pašreizējā NBA es varu iedomāties tikai vienu spēlētāju, kurš ar līdzīgiem auguma parametriem savā labākajā formā spēj pienest tik universālu spēli un tas ir Porziņģis [221 centimetrs],” sacīja Šmits.

Porziņģis ceļgala traumas dēļ izlaida visu aizvadīto sezonu, taču pirms tam NBA līmenī viņš apliecināja, ka spējīgs demonstrēt universālu spēli, turklāt arī veiksmīgi darboties aizsardzībā. Tikmēr Bols ir nedaudz īsāks, kā arī svarā vieglāks par Porziņģi un debiju NBA vēl gaida.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par