ESPN: Džošua pirmo reizi profesionāļa karjerā cīnīsies ārpus Lielbritānijas

Entonijs Džošua, Sportazinas.com
foto: Reuters/Andrew Couldridge

Smagā svara čempions Pasaules Boksa organizācijas (WBO), Starptautiskās Boksa federācijas (IBF) un Pasaules Boksa asociācijas (WBA) versijās brits Entonijs Džošua (22-0, 21 KOs) vasarā aizvadīs pirmo cīņu savā profesionālajā karjerā ārpus Lielbritānijas robežām, vēsta ESPN, kas atsaucās uz situācijai tuvu stāvošiem avotiem.

Pēc pagaidām neoficiālas informācijas, nākamā cīņā norisināsies 1. jūnijā Ņujorkā, “Madison Square Garden”, kur Džošua tiksies ar amerikāni Džarelu Milleru (23-0-1, 20 KOs). Millers šobrīd boxrec.com pasaules reitingā ieņem 6. vietu.

Tiesības uz cīņas translācīju piederēs strīmošanas platformai DAZN, jo Džošua promoutera Edija Hirna pārstāvētajai kompānijai “Matchroom Boxing” ar to ir ilgtermiņa līgums.

Džošua bija paredzēta cīņa 13. aprīlī Londonā, Vemblija stadionā. Sākotnēji kā potenciālais pretinieks tika minēts Taisona Fjūrija (27-0-1, 19 KOs) un Deonteja Vaildera (40-0-1, 39 KOs) dueļa uzvarētājs, taču cīņa noslēdzās neizšķirti, bet abas puses jau sākušas strādāt pie revanša cīņas organizēšanas. Nākamā opcija bija jau vienreiz uzveiktais tautietis ar jamaikiešu saknēm Dilans Vaits (25-1, 18 KOs), taču Hirns vienā no intervijām britu medijiem paziņoja, ka neredz iespēju sastrādāties ar Vaitu, jo viņa prasības esot nesamērīgas.

Jāatzīmē, ka Džošua iepriekš ārpus dzimtenes nav aizvadījis profesionālas cīņas.

Džošua savu pēdējo cīņu līdz šim aizvadījis 2018. gada 22.septembrī, kad septītajā raundā nokautēja krievu bokseri Aleksandru Povetkinu (34-2, 24 KOs) un saglabāja sev piederošās pasaules čempiona jostas.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par