ESPN iekļauj Bertānu starp pieciem labākajiem brīvajiem aģentiem

Dāvis Bertāns, sportazinas.com
Dāvis Bertāns | Foto: NBA

Prestižā Ziemeļamerikas medija ESPN vērtējumā latvietis ir viens no pieciem labākajiem brīvajiem aģentiem šajā starpsezonā.

Pirmo vietu šajā sarakstā ieņem NBA čempions, Losandželosas “Lakers” basketbolists Entonijs Deiviss. Otrajā pozīcijā ierindots Toronto “Raptors” saspēles vadītājs Freds Vanvlīts, bet trešajā vietā atrodas Kristians Vuds no Detroitas “Pistons”. Par vienu vienu latvieti apsteidz Ņūorleānas “Pelicans” spēlētājs Brendons Ingrams.

27 gadus vecais uzbrucējs Bertāns šobrīd ir bez kluba. Viņam pēc aizvadītās sezonas noslēdzās līgums ar Vašingtonas “Wizards”, kas, visdrīzāk, tiks pagarināts, turklāt latvietis gatavojas parakstīt savu karjeras lielāko kontraktu. Eksperti izteikuši vairākas prognozes, taču algas apjoms ik sezonu viņam turpmāk varētu aizsniegties no 10 līdz pat 18 miljoniem.

Situācija ar šī ranga dalībniekiem ir dažāda, piemēram, Bertāns būs neierobežoti brīvais aģents, bet Deivisam bija arī iespēja pagarināt līgumu uz vienu sezonu, vai arī akceptēt spēlētāja opciju un kļūt par brīvo aģentu jau šosezon. Viņš izvēlējās otro variantu, taču, nevis tādēļ, lai izskatītu variantus brīvo aģentu tirgū, bet gan, lai parakstīju jaunu kontraktu ar “Lakers”.

Vēl neierobežoti brīvie aģenti šajā sarakstā būs Vanvlīts un Vuds, bet Ingrams ir ierobežots brīvais aģents, kas nozīmē, ka “Pelicans” varēs pielīdzināt jebkuru piedāvājumu.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par