ESPN Laksai WNBA draftā prognozē vietu otrajā kārtā

Kitija Laksa, sportazinas.com
Kitija Laksa Foto: GoUSFBulls

Amerikāņu sporta medijs ESPN publicējis prognozes aprīlī gaidāmajam Sieviešu Nacionālās basketbola asociācijas () draftam, kurā vieta tiek atvēlēta arī latviešu basketbolistei Kitijai Laksai.

ESPN savās prognozēs 22 gadus vecajai Laksai paredz 21.numuru, kas latvietei dotu vietu drafta otrās kārtas beigās. Savukārt ziņu aģentūras “Associated Press” sastādītajā sarakstā Laksai tiek atvēlēts kopējais 18. numurs, kas ir par trim vietām augstāk nekā ESPN prognozēs.

Laksa pašlaik atgūstas no pērnā gada novembrī gūtā ceļgala krustenisko saišu un meniska plīsuma. Ir pavisam skaidrs, ka daudzsološā basketboliste nebūs gatava gaidāmajai WNBA sezonai, kura sāksies 24.maijā.

Latviešu basketboliste tiek raksturota kā viena no labākajām tālmetienu speciālistēm NCAA turnīrā. Tāpat viņa sevi jau pierādījusi profesionālajā līmenī, pārstāvot Latvijas izlasi. Šajā sezonā Laksa traumas dēļ Dienvidfloridas “Bulls” rindās aizvadījusi vien trīs spēles, kuru laikā vidēji guvusi 16,3 punktus, izcīnījusi 4,3 atlēkušās bumbas un atdevusi 2,3 rezultatīvas piespēles. Savukārt pagājušajā sezonā basketboliste 30 mačos caurmērā guva 20,7 punktus, izcīnīja 3,6 atlēkušās bumbas un atdeva 1,4 rezultatīvas piespēles.

WNBA draftā līdz šim kopumā ir izvēlētas trīs latviešu basketbolistes – Ieva Kubliņa, Zane Tamane un Elīna Dikeulaku. ESPN uzskata, ka nākamā mēneša prognozēs, iespējams, būs lielāka skaidrība par dažādiem jautājumiem, īpaši pēc tam, kad sāksies brīvo aģentu parakstīšana.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par