NBA pārcels draftu uz novembri

Ādams Silvers, sportazinas.com
Ādams Silvers | Foto: Stacy Revere/Getty Images/AFP

Nacionālā basketbola asociācija () pieņēmusi lēmumu pārcelt šī gada draftu uz 18. novembri, ziņo ESPN apskatnieks Adrians Vodžnarovskis.

Parasti pasākums notiek jūnija otrajā pusē, arī šogad tas tika plānots vasaras pirmajā mēnesī Bruklinas “Nets” arēnā. Tomēr, kad marta vidū Covid-19 pandēmijas dēļ tika pārtraukts NBA čempionāts un līga sāka izskatīt variantus noskaidrot turnīra uzvarētāju vēlāk, kļuva skaidrs, ka šogad drafts nenotiks paredzētajos termiņos.

Tāpat ir zināms, ka drafts tiks aizvadīts attālināti ESPN studijā.

Jūnijā NBA pārcēla draftu uz 16. oktobri, pagarinot talantu pieteikšanas termiņu līdz 17. augustam, savukārt tagad pasākumu plāno aizvadīt novembra otrajā pusē. Tas apstiprina agrāk izskanējušo informāciju par to, ka arī 2020./2021. gada sezonas sākums ir pārcelts no 1. decembra uz Ziemassvētkiem.

Šogad pirmā izvēle draftā piederēs Minesotas “Timberwolves”, otrā – Goldensteitas “Warriors”, trešā – Šarlotes “Hornets”, ceturtā – Čikāgas “Bulls” un piektā – Klīvlendas “Cavaliers”.

2019. gadā ar pirmo numuru tika izvēlēts milzis Zions Viljamsons, kurš kļuva par Ņūorleānas “Pelicans” spēlētāju. NBA viņu iekļāva 2019./2020. gada sezonas debitantu simboliskajā pieciniekā.

Pirmās 10 izvēles 2020. gada NBA draftā

  1. Minesotas “Timberwolves”
  2. Goldensteitas “Warriors”
  3. Šarlotes “Hornets”
  4. Čikāgas “Bulls”
  5. Klīvlendas “Cavaliers”
  6. Atlantas “Hawks”
  7. Detroitas “Pistons”
  8. Ņujorkas “Knicks”
  9. Vašingtonas “Wizards”
  10. Fīniksas “Suns”

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par