ESPN: PSG noraidīs “Barcelona” piedāvājumu par Neimaru

Neimars, sportazinas.com
Neimars | Foto: stadiumastro.com

Francijas futbola grands Parīzes “Saint-Germain” nepiekritīs Spānijas čempiones “Barcelona” piedāvājumam izīrēt uzbrucēju Neimaru ar izpirkšanas tiesībām, vēsta ESPN.

Katalonijas vienība jau ilgu laiku mēģina atgriezt brazīlieti savās rindās. Jau iepriekš ziņots, ka “Barcelona” bija gatava samaksāt par Brazīlijas futbola zvaigzni 100 miljonus eiro un iekļaut darījumā kādu no saviem spēlētājiem. Arī pats vēlas atgriezties Barselonā, bet Spānijas mediji ievērojuši viņa advokātu ieejot kluba ofisā pirmdien.

Šodien kļuvis zināms, ka “Barcelona” gatavo jaunu piedāvājumu – izīrēt futbolistu no PSG uz vienu sezonu ar izpirkšanas tiesībām. Par iemeslu esot tas, ka Spānijas čempione šovasar jau iztērējusi vairāk nekā 200 miljonus eiro jaunu spēlētāju iegādei. Šobrīd Neimara nopirkšanai komandai pietrūkst līdzekļu, līdz ar ko tiek izskatīts variants ar īri.

Attiecīgais piedāvājums sekos šodien, taču ESPN rīcībā esošā informācija liecina, ka PSG vadība to noraidīs. Francijas puse neesot pārliecināta par “Barcelona” spējām uzreiz samaksāt visu summu arī nākamajā vasarā, bet sadalīt naudu par brazīlieti vairākos maksājumos neietilpst PSG plānos.

Neimars ir visu laiku dārgākais futbolists, kuru 2017. gadā PSG iegādājās tieši no “Barcelona” vienības par 222 miljoniem eiro. Futbolists divās sezonās PSG rindās 58 spēlēs guva 51 vārtus, bet iepriekš četrās sezonās “Barcelona” sastāvā viņa rēķinā 105 vārti 186 mačos. Vēl pirms tam piecas sezonas Neimars pārstāvēja Brazīlijas vienību “Santos”.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par