ESPN: Ruiss piekritis doties uz Saūda Arābiju, lai aizvadītu revanša cīņu ar Džošua

Endijs Ruiss, sportazinas.com
Endijs Ruiss | Foto: Imago 7

Kā vēsta Ziemeļamerikas medijs ESPN, tad meksikāņu smagsvara bokseris (33-1) piekritis doties uz Saūda Arābiju, lai aizvadītu cīņu ar britu sportistu Entoniju Džošua (22-1).

Ruiss naktī uz ceturtdienu piekritis līguma nosacījumiem, kas paredz, ka viņam 7. decembrī būs jāaizvada cīņa āra stadionā Saūda Arābijā ar Džošua.

Meksikāņu boksera pārstāvji gaidīja Džošua promoutera Edija Hērna sagatavoto dokumentu, kurā tika atspoguļoti visi cīņas nosacījumi.

Saskaņā ar pavasarī noslēgto līgumu Ruisam bija jādod britu bokserim revanša cīņas iespēja. Jau toreiz līgumā bija nosacījuma, ka cīņu organizēs Džošua puse un meksikānim nebūs nekādu balsstiesību.

Jau vēstīts, ka Ruiss sākotnēji nevēlējās aizvadīt doties uz Saūda Arābiju, jo viņš atkārtotu cīņu labprāt aizvadītu ASV pilsētā Ņujorkā.

Ruiss šovasar sensacionāli nokautēja Džošua un kļuva par pasaules čempionu WBO, WBA, IBF un IBO versijās. 29 gadus vecais bokseris, kuram ir pieci bērni, uzreiz pievērsa sev milzu uzmanību, turklāt viņš arī sarūpēja pirmo karjeras zaudējumu Džošua.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par