ESPN plāno translēt NBA un WNBA spēlētāju “mīnusu” turnīru

Kriss Pols, sportazinas.com
Kriss Pols | Foto: Oklahomasitijas "Thunder"

Nacionālā basketbola asociācija () koronavīrusa Covid-19 pandēmijas laikā sarīkojusi ne tikai basketbolistu “NBA 2k20” videospēles turnīru, bet arī gatavojas organizēt arī “mīnusu” sacensības starp tagadējiem un kādreizējiem NBA spēlētājiem, kā arī Nacionālās sieviešu basketbola asociācijas (WNBA) basketbolistēm.

Medija ESPN reportieris Adrians Vodžnarovskis noskaidrojis, ka NBA sadarbībā ar ESPN televīzijā demonstrēs “H-O-R-S-E” sacensības, kas Latvijā plašāk pazīstamas ar nosaukumu “mīnusi”.

Turnīrā piedalīsies tādi tagadējie NBA spēlētāji kā Kriss Pols no Oklahomasitijas “Thunder”, Trejs Jangs no Atlantas “Hawks” un Zeks Lavīns no Čikāgas “Bulls”. Tāpat par uzvaru cīnīsies arī WNBA spēlētājas un karjeras beiguši basketbolisti.

“H-O-R-S-E” sacensībās dalībnieki izdara metienus no dažādām pozīcijām un ar dažādām tehnikām. Sāncenšu uzdevums ir atkārtot tādus pašus metienus. Izstājas tas, kurš sasniedz kļūdu limitu, bet uzvarētājs ir pēdējais dalībnieks spēlē. Parasti šajās sacensībās metiens jāizdara 24 sekunžu laikā, kā arī nav atļauti bumbas triecieni grozā no augšas.

Pagaidām vēl nav zināms kā tieši risināsies sacensības. Visu spēlētāju atrašanās vienā zālē varētu būt riskanta Covid-19 dēļ.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par