Esporta eksperts par latvieša “YEKINDAR” komandu: Tā ir labākā Eiropā un viena no spēcīgākajām pasaulē

14/02/2021 13:33

Esporta žurnālists Ričards Luiss un analītiķis Dankans “Thorin” Šīlds savstarpējā sarunā apsprieda latviešu “CS:GO” spēlētāja, Mareka “YEKINDAR” Gaļinska pārstāvētās komandas “Virtus.pro” pēdējo mēnešu panākumus.

“Komanda “Virtus.pro” ir labākā komanda Eiropā šobrīd. Tas nozīmē, ka viņi ir arī viena no labākajām komandām visā pasaulē. Šie panākumi vairs nav nejauši. Kas ir interesanti, ka viņi ir guvuši rezultātus ar sastāvu, kam līdz šim bija veicies ne pārāk labi. Ar spēlētājiem, kuriem neviens neprognozēja būt starp labākajiem,” tā par vienību izteicās Luiss.

“Viņiem komandā ir tāds spēlētājs kā Sandžārs “SANJi” Kuļevs. Viņš noteikti jāsauc par spēlētāju, kurš izceļas, jo nevienam citam spēlētājam nav izdevies tāds progress kā Sandžāram. Tas ir tāpēc, ka lielākā daļa komandu pievērš uzmanību Džami “Jame” Ali, kurš ir komandas “sniper” pozīcijas spēlētājs, kā arī “YEKINDAR”, kurš dara “ārprātīgas” lietas komandas labā. Bet “SANJi” spēlē labi, tāpēc “Virtus.pro” ir grūti uzvarama komanda. Viņš ir viens no svarīgākajiem vienības spēlētājiem,” podkāstā “Return Of By The Numbers” turpināja žurnālists.

Komanda “Virtus.pro” atrodās sestajā vietā “HLTV” reitingā, tai ir izdevies uzvarēt trīs turnīrus pēc kārtas: “Flashpoint 2”, “DreamHack Open December” un “cs_summit7”. Viņu uzvaru gājiens apstājās “Snow Sweet Snow 1”, kad pusfinālā piekāpās “Gambit”.

Pieslēgties

Dienas fokusā

20/04/2021 21:51

CSKA neatstāj variantus Hārtlija vadītajai “Avangard” un panāk izlīdzinājumu finālsērijā

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komanda Maskavas CSKA šodien panāca izlīdzinājumu Gagarina kausa izcīņas finālsērijā. CSKA ar 3:0 apspēlēja Latvijas hokeja izlases galvenā trenera Boba Hārtlija vadīto Omskas “Avangard”, sērijā rezultātam…