“Everton” notur pārsvaru un izcīna svarīgus punktus pret “Chelsea”

01/05/2022 18:22
Liverpūles

Šodien Anglijas premjerlīgā Liverpūles “Everton” ar rezultātu 1:0 apspēlēja Londonas “Chelsea” futbolistus, izcīnot svarīgus trīs punktus par vietas saglabāšanu premjerlīgas turnīrā. Savukārt “Chelsea” šī bija otrā spēles pēc kārtas, kurā neizdevās gūt uzvaru.

Pirmajā puslaikā un visā mačā pārliecinošs bumbas kontroles pārsvars piederēja “Chelsea”, bet vārtu guvumā šo pārsvaru neizdevās pārvērst. Arī pēc vārtu gūšanas iespējām Londonas vienība bija pārāka ar 17 pret deviņi, taču vienīgos vārtus šajā duelī 46. minūtē iesita Ričarlisons.

Citā duelī Totenhemas “Hotspur” ar rezultātu 3:1 pārspēja Lesteras “City” vienību, sagādājot pretiniekiem otro zaudējumu pēdējās četrās cīņās. “Hotspur” panākumu kaldināja divi Hjunmina Sona vārtu guvumi, kā arī Harija Keina precīzais sitiens. Savukārt Lesterai vienīgos vārtus jau otrā puslaika kompensācijas laikā atnesa Keleči Ihenačo. Vēl vienā šodienas spēlē Vesthemas “United” ar rezultātu 1:2 atzina Londonas “Arsenal” pārākumu.