“Everton” pietiek ar vieniem vārtiem uzvarai pret “Arsenal”

23/04/2021 23:53

Anglija

Anglijas premjerlīgas šīs dienas vienīgajā spēlē Liverpūles “Everton” ar 1:0 apspēlēja Londonas “Arsenal” futbolistus. Vienīgos vārtus uzvarētājiem 76. minūtē guva Ričarlisons. “Everton” ieņem astoto vietu līgas tabulā, bet “Arsenal”, atpaliekot par sešiem punktiem, atrodas vietu zemāk.

Francija

Francijas čempionātā “Marseille” ar 3:1 pārliecinoši pieveica “Reims” vienību. Pirmie vadībā izvirzījās zaudētāji, kad 38. minūtē precīzs bija Natanels Mbuku, bet līdz puslaika pārtraukumam “Marseille” jau atradās vadībā ar 2:1, pateicoties Dmitrija Pajē un Arkadiuša Milika precīzajiem raidījumiem. Tikmēr 76. minūtē otros vārtus mačā iesita Pajē, nosakot gala rezultātu.

Vācija

Vācijas Bundeslīgā uzvaru svinēja “Koln”, kas ar 3:2 uzvarēja “Augsburg” klubu. Jau pirmajās 33. minūtēs rezultāts bija 3:0 “Koln” labā, kad divreiz ar golu atzīmējās Ondrejs Duda, bet reizi rezultatīvs bija Florians Kainzs. Abus vārtus “Augsburg” spēja iesist otrajā puslaikā, to izdarot Robertam Gumnijam un Rubenam Vargasam.

Nīderlande

Visbeidzot Nīderlandes čempionātā pie panākuma tika “Willem II”, kas mājās ar 1:0 guva virsroku pār “Waalwijk”. Uzvaras vārti grieķa Vangeļa Pavlida kontā, kurš sitienu realizēja cīņas 54. minūtē.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Rūdolfs Balcers
27/09/2021 08:29

Balcers NHL pirmssezonu uzsāk ar diviem rezultativitātes punktiem pret “Ducks”

Aizvadītajā naktī latviešu hokejists Rūdolfs Balcers Nacionālās hokeja līgas (NHL) pirmssezonas pārbaudes spēlē izcēlās ar vārtu guvumu un rezultatīvu piespēli, viņa pārstāvētajai Sanhosē “Sharks” ar 3:6 piekāpjoties Anaheimas “Ducks”. Balcers…