“Evil Geniuses” kļūst par ceturto finālposma dalībnieci “BLAST Premier Spring Groups 2021” turnīrā

12/02/2021 17:45

Par ceturto no sešām komandām, kas spēlēs “BLAST Premier Spring Groups 2021” turnīra finālposmā “CS:GO” disciplīnā, kļuva “Evil Geniuses”. ASV komanda šo iespēju ieguva pārspējot “G2” spēlētājus.

Spēle starp abām komandām sākās “Train” kartē, kurā veiksmīgāks sākums padevās vienībai no ASV. Tomēr pirmā puslaika otro pusi veiksmīgāk aizvadīja “G2”, uzvarot to ar 8:7. “Evil Geniuses” gan neatstāja saviem pretiniekiem nekādus variantus pēc pušu maiņas, svinot uzvaru 16:12.

Otrajā kartē Eiropas vienības spēlētāji tomēr atguva spēles garšu. Pēc 10:5 puslaika, droši noturot iekrāto pārsvaru, uzvarot 16:9, izdevās panākt trešo un izšķirošo karti. Tomēr parādītais sniegums “G2” puišiem ne brīdi nedeva pamatu cerībai uz uzvaru. Lielisks Vinsenta “Brehze” Kajonta sniegums ar 27 nogalinātiem pretiniekiem un 10 nāvēm “Evil Geniuses” ļāva svinēt panākumu kartē 16:5, kā arī mačā ar 2-1. Šī uzvara vienībai otrpus okeānam ļāva kļūt par ceturto no sešām finālturnīra dalībniecēm.

Šodien savu dalību sāk C grupa, kurā noskaidros atlikušās divas “BLAST Premier Spring Finals 2021” dalībnieces. Uz šīm vietām pretendēs “Natus Vincere”, Helvija “broky” Saukanta pārstāvētā “FaZe”, “MIBR” un “Liquid”.

Pieslēgties

Dienas fokusā

20/04/2021 21:51

CSKA neatstāj variantus Hārtlija vadītajai “Avangard” un panāk izlīdzinājumu finālsērijā

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komanda Maskavas CSKA šodien panāca izlīdzinājumu Gagarina kausa izcīņas finālsērijā. CSKA ar 3:0 apspēlēja Latvijas hokeja izlases galvenā trenera Boba Hārtlija vadīto Omskas “Avangard”, sērijā rezultātam…