Ezils uz “Arsenal” izbraukuma maču nedosies, jo pie viņa mājas arestēti cilvēki

Mesuts Ezils, Unajs Emerijs, sportazinas.com
Mesuts Ezils, Unajs Emerijs | Foto: Arsenal FC

Šonedēļ pie Anglijas premjerlīgas kluba Londonas “Arsenal” pussarga Mesuta Ezila mājas Londonas ziemeļos aizturēti divi vīrieši, bet futbolists drošības apsvērumu dēļ nedosies uz komandas šodien paredzēto izbraukuma spēli pret Ņūkaslas “United”.

Tāpat jau iepriekš ziņots, ka uz Ņūkaslu nedosies arī “Arsenal” aizsargs Seads Kolašinacs.

Abi futbolisti pirms divām nedēļām Londonas ziemeļrietumos piedzīvoja bruņotu uzbrukumu viņu automašīnai, bet šajā nedēļā konflikts starp diviem vīriešiem un nozīmēto apsardzi pie Ezila mājas kalpojis kā iemesls, lai futbolisti nedotos uz izbraukuma maču, vēsta “The Telegraph”.

“Arsenal” apliecinājis, ka spēlētāji sadarbojas ar policiju, kura “nodrošina futbolistiem un viņu ģimenēm pastāvīgu atbalstu”. “Mūsu spēlētāju un viņu ģimeņu drošība mums ir pirmajā vietā. Mēs šādu lēmumu pieņēmām, konsultējoties ar futbolistiem un viņu pārstāvjiem. Ceram sagaidīt sportistus atpakaļ ierindā tik drīz, cik iespējams,” klubs piebilda savā paziņojumā.

Ezils un Kolašinacs pēc incidenta jau izlaida draudzības spēli ar Lionas “Olympique”, taču abi bija ierindā pēdējā sezonas pārbaudes mačā svētdien pret “Barcelona”.

Kolašinacs pēc notikušā ievietoja sociālajos medijos savu un Ezila fotogrāfiju ar ierakstu: “Man liekas, ar mums viss ir kārtībā”.

Policija patlaban izmeklē pirms divām nedēļām notikušo uzbrukumu. Metropolitēna policija jau paziņojusi, ka kopā ar “Arsenal” lieta par notikušo tiks rūpīgi izmeklēta.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par