F-1 fani visā pasaulē iesmej par Maiami posma lielāko absurdu – jahtu piestātni ar viltus “ūdeni”

05/05/2022 19:30

Šajā nedēļas nogalē risināsies sezonas piektais Pirmās formulas (F-1) posms. Šis etaps būs īpašs ar to, ka tā būs Maiami debija čempionātā, kā arī tas noteikti paliks atmiņā arī ar dažiem absurdiem elementiem, piemēram, viltus ūdeni un viltus jahtu piestātni, kas izvietota trases tuvumā.

Maiami posma organizatori sākotnēji cerēja, ka viens no trases sektoriem būs netālu no pilsētas centra pie Maiami ostas, taču šo ieceri neizdevās īstenot un trase tika novadīta gar “Hard Rock” stadionu. Organizatori līdz pēdējam brīdim centās nodrošināt pie trases krastmalas atmosfēru, taču arī tas nesanāca un rezultātā viss beidzās ar viltus ūdens un viltus piestātnes izveidi.

Sociālajos tīklos visai paredzami parādījās virkne joku par Maiami posma “ostu”. Piemēram, medija “Sky Sports” F-1 žurnālists Kreigs Slaters pamēģināja “nopeldēties” jahtu piestātnē. “Šī ir karsta diena, tāpēc domāju, ka varētu atvēsināties, ielecot vēsā ūdenī,” ironizēja Slaters.

Jau rīt risināsies pirmie divi treniņi. Pirmais piektdien notiks plkst. 21:30 pēc Latvijas laika, bet otrais plkst. 00:30. Sestdien plkst. 20:00 notiks trešais treniņš, bet 23:00 būs kvalifikācija. Savukārt Maiami Lielās balvas izcīņa tiks aizvadīta svētdien plkst. 22:30. Tiešraides, kā parasti, vērojamas platformā “Viaplay”.

F-1

Pieslēgties

Dienas fokusā

Miks Indrašis
29/06/2022 18:12

Indrašis bez sirdsapziņas pārmetumiem savu karjeru turpinās Krievijas komandā

Latviešu hokejists Miks Indrašis savu karjeru turpinās Krievijas komandā Maskavas “Spartak”, paziņojusi vienība. Līgums ar latvieti ticis noslēgts uz vienu sezonu. ⚡️ Хоккейный клуб «Спартак» Москва заключил контракт на один…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām