F-1 veic pārrunas par Maiami posma izveidošanu

05/05/2018 13:58

Formula – 1  čempionātā plāno ieviest jaunu posmu, kas notiktu ASV, Maiami, vēsta čempionāta organizatori.

Maiami pilsētas pārstāvji plāno nākamajā nedēļā tikties ar čempionāta rīkotājiem, lai apspriestu potenciālo sadarbību. Lai projekts realizētos, to nepieciešams apstiprināt pilsētas domē, raksta CNN.

Trasi plānots veidot pilsētas ostas rajonā un tā varētu iet gar “American Airlines Arena”, kur ikdienā spēles aizvada Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) klubs “Heat”.

Ja iecere realizēsies, paredzams, ka līgums tiks noslēgts uz 10 gadiem. Tas būtu otrs posms turnīra kalendārā, kas norisinātos ASV robežās. Šobrīd F-1 braucēji čempionāta ietvaros sacenšas Teksasā, Ostinas trasē.

“Situācijā, kad F-1 čempionātam seko līdz vairāk kā miljards fanu visu pasaulē, ir nepieciešams paplašināt tā ģeogrāfiju. Maiami pilsēta ir viena skaistākajām un ikoniskākajām pasaulē. Tā būtu lieliska vieta, kur organizēt sacensības,” sacīja F-1 mārketinga daļas vadītājs Šons Bračess.

Zīmīgi, ka esošais čempions Lūiss Hamiltons vienā no intervijām, kad viņam vaicāts, kuru pilsētu viņš redz kā nākamo, kur vajadzētu izveidot sacensību posmu, nosauca tieši Maiami.

F-1

Pieslēgties

Dienas fokusā

02/03/2021 08:20

Balcers treneru uzticību attaisno ar 1+1 “Sharks” panākumā (VIDEO)

Latvijas uzbrucējs Rūdolfs Balcers pirmdien guva vārtus un rezultatīvi asistēja Sanhosē “Sharks” uzvarā Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā savā laukumā. “Sharks” savā laukumā ar rezultātu 6:2 (0:1, 2:1, 4:0) pārspēja…