F1: “Sauber” vēl neprognozē Vērleina atgriešanos

Paskāls Verleins, sportazinas.com
Foto: AFP

Pirmās formulas (F-1) pasaules čempionāta “Sauber” komandas vadība atturas prognozēt, kad tās rīcībā esošais Vācijas pilots Paskals Vērleins beidzot varētu piedalīties sacensībās.

Vērleins janvārī Maiami notikušajās “Race of Champions” sacensībās traumēja kaklu un fiziskajā ziņā joprojām nav pienācīgi gatavs dalībai sacīkstēs. Vācietis izlaida pirmo ziemas treniņu sesiju Barselonā, turpinot atlabt no traumas, bet atgriezās otrajā treniņu nedēļā, kā arī pirms divām nedēļām piedalījās abās piektdienas treniņu sesijās šīs sezonas pirmajā F-1 posmā Melburnā, tomēr kvalifikācijas dienas rītā pavēstīja, ka sacīkstē nepiedalīsies.

Vācijas sportista vietā kvalifikācijā un sacīkstē piedalījās pērnā gada GP2 seriāla vicečempions Antonio Džovinaci no Itālijas, kurš kļuva par pirmo itāli F-1 kopš 2011.gada. Viņš Austrālijā izcīnīja 12.vietu un tagad startēs arī otrajā etapā, kas šonedēļ notiks Ķīnā.

“Nevēlamies lieki riskēt. Tas ir tikai laika jautājums, kad Vērleins varēs piedalīties sacensībās. Kad runa ir par ķermeni, tu nevari šodien pateikt, kas notiks pēc trim vai četrām dienām,” izteicās “Sauber” komandas vadītāja Moniša Kaltenborna.

Pašlaik 22 gadus vecais Vērleins iepriekš bija izteicies, ka viņš cer piedalīties 16.aprīlī gaidāmajās sacensībās Bahreinā. Ja tomēr tas neizdosies, viņš varētu sacensties vēl divas nedēļas vēlāk gaidāmajā etapā Krievijā.

Aizvadītajā sezonā Vērleins pārstāvēja vairs jau neeksistējošo “Manor” komandu, tikdams pie viena punkta.

Šajā sezonā fiziskā kondīcija F-1 pilotiem kļuvusi īpaši nozīmīga, jo pēc noteikumu izmaiņām formulas kļuvušas ātrākas un tās ir grūtāk pilotēt.

Šajā F-1 sezonā kopā būs 20 etapi.

Tavs viedoklis

Esi pirmais, kas atstāj komentāru!

Paziņot par
avatar