FA kausa finālā tiksies Mančestras “City” un “Watford” futbolisti

07/04/2019 23:08

“Watford” komanda svētdien nodrošināja vietu Anglijas Futbola asociācijas (FA) kausa finālā, kur tiksies ar premjerlīgas čempioni Mančestras “City”.

“Watford” pusfinālā Vemblija stadionā ar 3:2 pārspēja Vulverhemptonas “Wanderers” vienību. Pēc pamatlaika komandas cīnījās neizšķirti 2:2 (2:1), bet kompensācijas laikā “Watford” guva vēl vienus vārtus un nodrošināja uzvaru.

Pēc Meta Dohertija un Raula Himenesa precīzajiem sitieniem “Watford” nonāca iedzinējos ar 0:2, taču pamatlaika noslēdzošajā fāzē atspēlējās un izrāva neizšķirtu. Vispirms 79.minūtē pretinieku pārsvaru samazināja Džerards Deulufeu, bet spēles kompensācijas laikā 11 metru soda sitienu realizēja Trojs Dīnijs.

Mačs turpinājās papildlaikā, kura 14.minūtē Deulufeu ielauzās pretinieku soda laukumā un ar precīzu sitienu vārtos izrāva Votfordas komandai uzvaru.

“Watford” FA kausa finālā spēlēs pirmo reizi kopš 1984.gada.

“Finālā viss var notikt. Zinām, ka būs smagi, bet mēs nevienam ceļu negriezīsim. Mēs to varam,” pēc mača teica Deulufeu.

Jau ziņots, ka otrā pusfinālā Mančestras “City” ar 1:0 (1:0) pieveica citu Anglijas premjerlīgas komandu Braitonas un Houvas “Albion”. Vienīgos vārtus jau šī mača ceturtajā minūtē iesita brazīliešu uzbrucējs Gabriels Žezūss.

Fināls Vemblija stadionā būs 18.maijā.

Mančestras vienība joprojām pretendē uz uzvaru premjerlīgā un UEFA Čempionu līgā, turklāt tā iepriekš šosezon uzvarēja jau Anglijas Līgas kausā.

Pērn FA kausā uzvaru guva Londonas “Chelsea”.