Fantastiskā nedēļa turpinās – Holanns iesit “hat-trick” un ieved “City” FA kausa pusfinālā

18/03/2023 21:42
Ērlings Holanns

Šovakar Anglijas Futbola asociācijas (FA) kausa pusfinālā iekļuva Mančestras “City”, kas 1/4 fināla mačā savā laukumā ar 6:0 sagrāva “Burnley”.

Savu fantastisko nedēļu turpināja norvēģu supertalants Ērlings Holanns. Otrdien Čempionu līgas spēlē iesitot piecus golus, šodien 22 gadus vecais uzbrucējs izcēlās ar “hat-trick”, to paveicot 59 minūtēs. Visos turnīros šajā sezonā Holanns jau izcēlies ar 42 vārtu guvumiem, kļūstot vien par sesto premjerlīgas futbolistu, kurš vienā sezonā guvis vairāk par 40 vārtiem. Tāpat norvēģim šis jau bija sestais “cepures triks” šosezon.  Vēl “City” labā ar diviem precīziem sitieniem atzīmējās Pasaules kausa ieguvējs Hulians Alvaress, bet vienus vārtus guva Kols Palmers.

Tikmēr premjerlīgā, neskatoties uz to, ka savus 21. vārtus sezonā guva Harijs Keins, Totenhemas “Hotspur” izlaida pārsvaru un spēlēja neizšķirti 3:3 ar pastarīti “Southampton”. “Hotspur” divas reizes izvirzījās vadībā, 73. minūtē pat panākot 3:1, taču “Southampton” nepadevās un izcīnīja sev ļoti svarīgu punktu. Otrā puslaika kompensācijas laika trešajā minūtē 11 metru soda sitienu realizēja Džeimss Vords-Prauss.

Citā mačā arī Londonas “Chelsea” zaudēja punktus pret pastarīti, spēlējot neizšķirti 2:2 pret “Everton”. Līdsas “United” rezultatīvā spēlē ar 4:2 pieveica Vulverhemptonas “Wanderers”, “Aston Villa” pārliecinoši ar 3:0 apspēlēja “Bournemouth”, bet viena no sezonas pārsteiguma autorēm “Brentford” nespēja pieveikt Lesteras “City” (1:1).