Fantastiskais Bukarts gūst divus vārtus un sekmē kluba iekļūšanu pusfinālā (VIDEO)

27/03/2023 21:36
Roberts Bukarts

Čehija

Šovakar Čehijas ekstralīgas ceturtdaļfināla sērijas sestajā mačā Roberts Bukarts un “Vitkovice” ar rezultātu 4:3 papildlaikā apspēlēja “Kometa Brno” hokejistus, uzvarot sērijā ar 4-2.

Bukarta pārstāvētā “Vitkovice” nodrošināja vietu Čehijas ekstralīgas pusfinālā, kur sērijā līdz četrām uzvarām būs jācīnās pret Kārļa Čukstes pārstāvēto Tršinecas “Ocelārži” vai Prāgas “Sparta” vienību. Šajā sērijā pašlaik ar 3-2 vadībā ir Tršinecas komanda.

Bukarts šajā mačā guva “Vitkovice” pirmos un trešos vārtus, abos esot izveicīgākais vārtu priekšā. Līdz šim viņš izslēgšanas spēlēs aizvadījis četrus dueļus, izceļoties ar trīs precīziem metieniem.

Bukarta pirmais vārtu guvums

Bukarta otrais vārtu guvums

Zviedrija

Latvijas uzbrucēja Rodrigo Ābola un Riharda Mareņa pārstāvētā “Orebro” pirmdien izbraukumā piedzīvoja zaudējumu Zviedrijas hokeja līgas (SHL) ceturtdaļfināla mačā. “Orebro” viesos ar 3:4 (1:1, 1:1, 1:2) piekāpās “Timra”, sērijā līdz četrām uzvarām rezultātam kļūstot 3-3.

Ābols uz ledus pavadīja 16 minūtes un 50 sekundes, kuru laikā divreiz meta pa vārtiem, izcēlās ar diviem spēka paņēmieniem, uzvarēja 11 no 19 iemetieniem un spēli beidza ar +/- rādītāju -1. Marenis bija pieteikumā, bet laukumā nedevās. Izšķirīgā spēle sērijā notiks trešdien Erebrū.

“Orebro” turnīra tabulā 14 komandu konkurencē ieņēma ceturto vietu un izslēgšanas spēles sāka no ceturtdaļfināla. Pagājušajā sezonā Kārlstades “Farjestad” finālā pieveica “Lulea” vienību.