Fantastisks uzvaras vārtu guvums “Avangard” un “Salavat Yulaev” mačā (VIDEO)

03/03/2020 22:26

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Ufas “Salavat Yulaev” uzbrucējs Dmitrijs Kugriševs atzīmējās ar fantastisku metienu no nulles leņķa, palīdzot savai komandai tikt pie panākuma Austrumu konferences ceturtdaļfināla sērijas otrajā mačā.

Jau ziņots, ka Boba Hārtlija vadītā Omskas “Avangard” papildlaikā zaudēja Ufas “Salavat Yulaev” ar 2:3. Mača pamatlaika vidū viesi izvirzījās vadībā pēc Grigorija Paņina vārtu guvuma, taču jau 26 sekundes vēlāk “Avangard” panāca izlīdzinājumu.

Deviņas minūtes pirms sirēnas Pāvels Dedunovs izvirzīja Omskas klubu vadība, bet sešas sekundes pirms pamatlaika beigām “Salavat Yulaev” uzbrucējs Sakari Maninens guva otros vārtus – 2:2.

Papildlaiks turpinājās septiņas minūtes, kad Kugriševs ar negaidītu metienu pārsteidza Igoru Bobkovu un izrāva uzvaru.

Rezultāts sērijā kļuvis 1-1. Trešais mačs tiks aizvadīts 5. martā.