Holanns, Sons un Fērgusons atkārto vēsturi!

Aizvadīta ceturtā kārta Anglijas Premjerlīgā. Trīs spēlētāji tika pie hat-trick, pārsteidzot ne tikai pretiniekus, bet arī visus Fantasy menedžerus. Labākais Latvijas Fantasy Līgas (LFL) spēlētājs aizvadītajā kārtā bija Ģirts Bikse, kura vadītā komanda summā iekrāja 72 punktus.

Kārtas apskats pieejams arī video un audio formātos:

YouTube: https://youtu.be/xhms2GNbWn4?si=LHupdItXhCHa9wpf

Spotify: https://shorturl.at/ORWX9

Aizvadītās kārtas centrālais notikums bija Hinmina Sona (“Tottenham”), Ērlinga Holanna (“Manchester City”) un Evana Fērgusona (“Brighton”) lieliskie sniegumi. Visi trīs spēlētāji savu komandu panākumos atzīmējās ar trīs gūtajiem vārtiem jeb hat-trick! Vienīgā reize vēsturē, kad trīs spēlētāji vienā dienā atzīmējās ar hat-trick, bija 1995. gadā.

A GRUPA

Ģirts Bikse šajā kārtā bija pats labākais menedžeris ne tikai A grupā – viņš kļuva par labāko starp visiem 50 dalībniekiem, tiekot pie vietas sezonas Slavas zālē. Ģirta vadītā Mārupes “Forest” kārtu noslēdza ar pārliecinošu uzvaru pār “Riga Kings FC” (72:41). Mārupes komandā nebija Hinmina Sona, tāpat arī Ērlinga Holanna. Viņa panākumu sekmēja Julians Alvaress (14 punkti), Trents Aleksandrs Ārnolds (12), Natans Akē (8), Braiens Mbemo (8) un Martins Ēdegors (7). Ģirta panākums varēja būt vēl iespaidīgs, ja uz soliņa nebūtu atstāts 18 gadus vecais Evans Fērgusons (17 Fantasy punkti). Varkaļu “Ezernieki” nodemonstrēja sliktāko spēli grupā aizvadītajā kārtā. Pievīla “Newcastle” četrotne, savukārt Bukajo Saka atnesa viena četrus punktus.

A grupas līderis šobrīd ir Roberts Ešenvalds un Rīgas “Šautras”. Komandai četrās kārtās četri panākumi (12 punkti). Otrajā vietā jau pieminētā Mārupes “Forest” (9 punkti), bet labāko trijnieku noslēdz Aivis Jansons un Beibežu “ZMC” (9 punkti).

B GRUPA

Gārsenes “G’Spotters” tika pie labākās punktu summas 4. kārtā B grupā. Klāva Zīberga vadītā komanda ar 64:37 uzveica Linardu Iļjinu un Mežciema “Bebri”. “G’Spotters” rindās kārtas labākais spēlētājs Sons, kurš iesita trīs vārtus un summā iekrāja 20 Fantasy punktus. Trents Aleksandrs-Arnolds tika pie 12 punktiem, Ebreči Eze pievienoja astoņus punktus, bet septiņi Dominika Solankes rēķinā. Aleksandrs Andersons un “FC Valmiermuiža” kārtu noslēdza ar mazāko punktu summu. Komanda iekrāja vien 29 punktus, tomēr tā ar visu to nebija tālu no uzvaras, jo pretiniekam bija vien 30 punkti. Aleksandram sastāvā Akandži no “City” – nedaudz pietrūka, lai tiktu pie sausās spēles. Tāpat komandā Djogu Žota, kurš netika “Liverpool” pamatsastāvā pret “Aston Villa”.

Latvijas “Gunner” ar Mārtiņu Pluģi pie stūres šobrīd ieņēmusi pirmo vietu B grupā (9 punkti). Arī otrajai un trešajai vietai deviņi punkti – otrajā pozīcijā “G’Spotters”, bet trešie ir Zemītes “Bugatieri” un tās vadītājs Kristaps Krūmiņš. Kristapam ir mazākā punktu summa grupā, bet tas nav liedzis tikt pie trīs uzvarām.

C GRUPA

Sandis Cakuls un Garkalnes “Antistars” ir C grupas punktu summas līderi aizvadītajā kārtā. “Antistars” ar 63:39 pārspēja Vecmilgrāvja “Sea Dog”, kuras vadītājs ir Artūrs Uplejs. Kas bija uzvaras kaldinātāji? Arī Sandim komandā Sons ar 20 punktiem. Tāpat viņam otrs “hat-trick” autors Evans Fērgusons (17 punkti), savukārt trešais labākais komandā šajā kārtā Kristians Ēriksens (7). Ragaciema “Selga” vissliktākā nedēļa šajā reizē. Summā tikai 15 punkti. “City” aizsargs Joška Gvardiols nespēlēja, Kuluševskis un Sarrs “Tottenham” lielajā uzvarā neko neiekrāja, savukārt Estpupinjans un Čilvels pievīla aizsardzībā.

Grupas līderis pēc četrām aizvadītajām kārtām ir Kristaps Naglis (9 punkti). Arī otrajai vietai un trešajai ir deviņi punkti šobrīd. Kristapa vadītā Rīgas “Bedres” vienība ir pirmajā vietā, jo tai ir lielākā Fantasy punktu summa. Otrajā vietā Roberts Ralfs Gudēns un “Vikingi”, bet TOP3 noslēdz Renārs Rūja un Inčukalna “Strādnieki”.

 

D GRUPA

Beidzot šajā grupā eksplodēja viena no lejasgala komandā “FC Warrington Leo”, kuras saimnieks ir Jānis Pavlovskis. Viņa vadītā komanda ar 56:36 pārspēja Kristapa Sirmā Sāvienas “Bebri” vienību, tiekot pie labākās punktu summas kārtā. Jānim visu nokārtoja Holanns ar savu “hat-trick”. Viņam 20 punkti šajā kārtā. Nevar neizcelt arī “Liverpool” spēlētāju Dominiku Saboslai, kuram 10 punkti, bet sauso uzvaru vārtos beidzot dabūja Bekers – viņš pievienoja astoņus punktus. Komandai ir labs potenciāls, tomēr ir pāris spēlētāji, kas jāmet ārā no sastāva. Šajā kārtā bija divas komandas ar mazāko punktu summu D grupā. Ikšķiles “Enkuri” un Madonas “Spartak”. Interesanti, ka abas komandas ir iekš TOP3. Madonu un Edgaru Sarmuli pievīla aizsardzība un Grīlišs, savukārt Ikšķiles vadītajam Tomam pietrūka atdeves no “Chelsea” trio – Sančesa, Čilvela un Gusto (Tomam gan uz soliņa palika 13 vērtīgi punkti).

“Spartak” ar deviņiem punktiem ir pirmajā vietā, otrajā arī ar deviņiem punktiem ir Matīss Caune un Vidsalas “Zinātnieki”, bet TOP3 noslēdz “Enkuri”.

E GRUPA

Apsveicam Artūru Zomerovski – Bauskas “Lieliezelti” tikusi pie pirmās uzvaras un labākās punktu summas grupā 4. kārtā. Kas sekmēja Artūra komandas uzvaru pret Aizputes “Āži” (69:40)? Arī viņa sastāvā Sons (20 punkti). Tāpat lieliski nospēlēja Saboslai (10) un Kurts Zumā (11 punkti). Arī Akē un Eze izdevās iepriecināt Artūru – šiem futbolistiem summā 16 punkti. Ja Artūrs būtu noticējis Alisonam Bekeram, kurš iekrāja astoņus punktus, tad Bauskas vienība būtu labākā aizvadītās kārtas komanda visā līgā. Rīgas “Patrioti”, kas pamazām sāk sakārtot savas rindas, ar 27 punktiem bija sliktākā grupas komanda. Prieks, ka ir veiktas korekcijas sastāvā un ticam, ka agri vai vēlu situācija uzlabosies. LFL ieteikums – vienu no vārtsargiem iesaistīt maiņas darījumā, piesaistot kādu kvalitatīvu laukuma spēlētāju.

Gatis Elksnītis pagaidām nav piedzīvojis zaudējumu rūgtumu, tādējādi Praulienas “Puškas” ir pirmajā vietā tabulā (12 punkti). Otrajā vietā Roberts Bulāns un Ādažu “Spurs” (10 punkti), bet TOP3 noslēdz Elvis Roziņš un “Ēveles Dēli” (9 punkti).

PUBLISKĀ LĪGA

Sezonas sākumā izveidojām “For Fun” līgu, kuru izspēlējam pēc standarta FPL noteikumiem jeb kurš saliks jaudīgāku sastāvu ar 100 naudiņām! Šajā līgā kopumā pietiekušās jau 122 komandas. Sezonas labākajai komandai Latvijas Fantasy Līga dāvinās futbola kreklu.

Pēc trešās nedēļas TOP3 ir sekojošs:

Pirmais ir Mārtiņš Zelčs. Viņš vada komandu “Vaidava”. Mārtiņš izmantoja “Wild Card”. Komanda summā iekrāja 73 punktus. Lielāko pienesumu deva Džerods Bouvens (14), kurš tika uzlikts par kapteini, Ērlings Holanns (20 punkti) un Odsone Edoards (13). Interesanti, ka viņš uz soliņa atstāja Kuluševski, Van de Venu un Bruno Fernandišu – šie tiešām neaizvadīju labu kārtu, kopā iekrājot vien četrus punktus.

Šī brīža otrās vietas īpašnieks Mārcis Indriksons un “FC Gauseth”. Komandā Aleksandrs-Arnolds (12), Mbemo (8), Eze (8), Alvaress (14), bet ķirsīti uz tortes uzlika Holanns, kurš tika uzlikts par kapteini, tādējādi atnesot 40 Fantasy punktus. Mārcim šajā kārtā 93 punkti. Mārcis pārdeva Rešfordu, iegādājoties Stērlingu (tas neatmaksājās), bet atmaksās Alvaresa iegāde.

Trešais pēc četrām kārtām ir Ingus Silakrankers un “Pacers”. Šī komanda atgriezusies TOP3. Ingus veica viena spēlētāja iegādi. Pārdots tika Gabriels, bet iegādāts Pedro Porro no “Tottenham”. Transfēra ieguvums +2 punkti (Gabriels pirmo reizi nospēlēja 90 minūtes). Ingum 84 punkti summā. Holanns kapteinis (40 punkti), bet Mbemo un Salāhs katrs pievienoja astoņus.

 

Ja vēlies pievienoties publiskajai līgai, spied uz saites – https://fantasy.premierleague.com/leagues/auto-join/h451vy

 

 

 

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām