Vudam “hat-trick”, Augšlīgatnes “Mafija” triumfē Premjerlīgas Fantasy kausa izcīņas finālā

Latvijas Fantasy Līgā (LFL) noskaidrota komanda, kas triumfējusi 2023./24. gada sezonas kausa izcīņas turnīrā. Par to kļuvusi komanda no Augšlīgatnes, kuru vada Edgars Trops. Komandas nosaukums ir “Mafija”. Tā fināla kaujā ar 49:34 pārspēja A grupas komandu Mārupes “Forest”, kuras menedžeris ir Ģirts Bikse.

Augšlīgatnes komanda pārstāv D grupā, kurā gan tā nav starp līdervienībām. Kā zināms, kausa izcīņa visos sporta veidos, tai skaitā Fantasy līgā, ir īpaša ar to, ka tajā komandas spēj pārsteigt savu pretiniekus. Tieši tas padevās “Mafija” komandai ar Edgaru pie stūres.

Šī brīža D grupas sestās vietas īpašniece (10 komandu konkurencē) kausa izcīņu sāka kvalifikācijas raundā, jo nespēja iekļūt starp TOP14 komandām. Tā kvalifikācijā pārspēja aizvadītās sezonas D grupas čempioni Madonas “Spartak” (41:16).

Augšlīgatnes “Mafija” sastāvs Premjerlīgas kausa izcīņas kvalifikācijas kārtā

Ceļojums pretim trofejai turpinājās 1/16 finālā, kurā “Mafija” spēkojās ar izsēto komandu no C grupas – Ragaciema “Selga”. Edgars prata uzvarēt arī šo dueli, tiekot pie panākumu ar 37:28. Nākamajā kārtā jeb astotdaļfinālā pretim “Mafijai” stājās Norvēģijā bāzētā “Handicapper”. Šo dueli “Mafija” uzvarēja ar +10 (34:24).

TOP8 kārtu Edgars aizvadīja pret B grupas komandu Ikšķiles “Zebra”. Šis bija īsts trilleris, jo abām komandām šī bija vāja kārta. Augšlīgatnes menedžerim vien 22 punkti summā, tomēr ar to bija gana, lai pārspētu “Zebru” (22:19).

Ceturtdaļfinālam sekoja pusfināla mačs pret turnīra vienu no galvenajām favorītēm Rīgas “Šautras”. Roberta Ešenvalda vadītā komanda kausa izcīņā tika izsēta ar pirmo numuru, tāpēc tā bija šī pāra favorīte. Edgars un viņa “Mafija” šokēja Robertu un “Šautras”, uzvarot ļoti pārliecinoši – 43:23.

Finālā par titulu “Mafija” spēkojās ar Ģirta Bikses vadīto Mārupes “Forest”. Tā ir komanda, kas pēdējo kārtu laikā kļuvusi ne tikai par A grupas līderi, bet arī līderi starp visu grupu komandām tieši Fantasy punktu ziņā. Mača likteni noteica viens spēlētājs, kurš izšāva pa īstam – tas bija neviens cits kā Notingemas “Forest” uzbrucējs Kriss Vuds. Viņa hat-trick un 17 Fantasy punkti palīdzēja Edgaram izcīnīt kāroto kausa izcīņas trofeju! Jāpiemin fakts, ka “Mafija” viņu nebija izlikusi sākumsastāvā, bet citu spēlētāju nespēlēšanas dēļ tika iesaistīta rezerve. Edgars veiksmīgi viņu biju ielicis kā pirmo rezerves spēlētāju.

Augšlīgatnes “Mafija” sastāvs Premjerlīgas Fantasy kausa izcīņas finālā

KAUSA IZCĪŅAS “BRACKET” JEB ZARS

Latvijas Fantasy Līgas (LFL) Premjerlīgas Fantasy kausa izcīņas zars

Līdz ar to 2023./24. gada kausa izcīņas turnīrs ir noslēdzies. Komandas turpina kaujas par līgas čempionu un absolūtā čempiona godu. Jau rītdien startēs Premjerlīgas Fantasy 20. kārta.

 

Noskaties Latvijas Fantasy Līgas (LFL) jaunāko Premjerlīgas Fantasy podkāsta sēriju

 

 

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām