Fanu mīlulis Errera pametīs Mančestras “United”

Anders Errera, sprotazinas.com
Foto: footballfancast.com

Vietējo līdzjutēju favorīts, spāņu pussargs Anders Errera sestdien paziņoja par titulētā Anglijas futbola kluba Mančestras “United” atstāšanu.

Spāņu futbolistam pēc šīs sezonas beigsies līgums ar Mančestras vienību, bet britu mediji ziņo, ka 29 gadus vecais Errera panācis trīs gadu vienošanos ar Francijas futbola flagmani Parīzes “Saint-Germain”.

“Sarkanās krāsas ir manā sirdī. To sapratu jau no pirmā mača, ko aizvadīju šajā klubā, un brīdī, kad uzvilku šo kreklu,” atvadu paziņojumā sacīja Errera. “Šim klubam ir tūkstošiem fanu, kas ciena un vienmēr tevi atceras, ja esi no sevis atdevis visu. Tāpēc es jutos īpašs, kad izdzirdēju viņus skandinām manu vārdu. Jutos lepns, kad līdzjutēji nolēma, ka esmu daļa no šī kluba neticamās vēstures.”

Errera šo gadu laikā izpelnījās cieņu Mančestras “United” līdzjutēju acīs, jo viņa spēles stils bija raksturīgs ar lielu pašatdevi un nepadošanos.

“Katru reizi, kad pārstāvēju šīs vienības krāsas, neatkarīgi no tā, vai uzvarējām, vai zaudējām, pat ja netiku laukumā, es sapratu, ko šis klubs nozīmē,” teica spānis. “Atcerēšos katru no teju 200 mačiem, ko šajā klubā aizvadīju. Spēlēt lieliskākajā klubā Anglijā bija patiess gods.”

Errera uz Mančestru pārcēlās 2014. gadā, kad pārnāca no dzimtenes kluba Bilbao “Ahletic”, bet pa šo laiku viņš kopā ar komandu pa reizei triumfēja Anglijas Futbola asociācijas (FA) kausā, Līgas kausā un UEFA Eiropas līgā. Tiesa, šo gadu laikā vienībai tā arī neizdevās atgriezties Anglijas un Eiropas virsotnē, kur tā bija Aleksa Fergusona laikos.

Spānis Mančestras “United” sastāvā aizvadījis kopumā 189 spēles un guvis 20 vārtus. Sagaidāms, ka pēdējais mačs šajā vienībā viņam būs svētdien premjerlīgas noslēdzošajā kārtā pret Kārdifas “City”.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par