Fanu protests nostrādā – leģendārā Jāgra klubs pārtrauc sadarbību ar bijušo “Dinamo” vārtsargu

05/01/2024 19:25
Nokopēts
Jūliuss Hudāčeks

Čehijas ekstralīgas klubs Kladno “Rytiri”, kura rindās šosezon spēlē latvietis Eduards Tralmaks, pārtraucis sadarbību ar vārtsargu Jūliusu Hudāčeku, neskatoties uz to, ka līgums ar spēlētāju tika parakstīts tikai pirms divām dienām.

Kā ziņo Čehijas mediji, tad leģendārajam Jaromīram Jāgram piederošais Kladno klubs bija saskāries ar pamatīgu kritiku, jo Hudāčeks iepriekšējo sezonu pavadīja Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubā Astanas “Barys” – vārtsargs nolēma atgriezties okupantu līgā pēc tam, kad to jau 2022. gada janvārī jau bija pametis.

Tāpat kļuva zināms, ka “Rytiri” fani bija plānojuši boikotēt komandas spēles, kamēr vienības rindās spēlēs Hudāčeks. Kladno klubs fanu spiedienam pakļāvās un ar 35 gadus veco slovāku nolēma sadarbību pārtraukt. Hudāčeks “Rytiri” rindās vienu reizi bija pieteikumā, taču laukumā neizgāja.

“Pieņēmām šādu lēmumu, balstoties uz visiem aspektiem viņa piesaistīšanā. Esam nonākuši pie secinājuma, ka sadarbības turpināšana nav nedz kluba, nedz spēlētāja interesēs,” par Hudāčeka atlaišanu teikts Kladno komandas paziņojumā.

Hudāčeks savas karjeras laikā pārstāvējis dažādus klubus Slovākijā, Zviedrijā un Čehijā, taču kopš 2017./2018. gada sezonas viņš spēlēja KHL. 2021./2022. gada sezonā vārtsargs pārstāvēja Rīgas “Dinamo”.

 

 

 

 

 

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
9.18
5.21
1.33
1.43
4.79
6.99
5.53
4.52
1.54
1.44
4.59
7.23
5.78
4.52
1.52
4.62
4.12
1.69
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām