“FaZe” “iznīcina” “ENCE” pēdējā “ESL Pro League Season 13” spēlē

18/03/2021 21:54
Nokopēts
Helvijs

Latviešu “CS:GO” spēlētāja Helvija “broky” Saukanta pārstāvētā “FaZe” savā pēdējā spēlē “ESL Pro League Season 13” sagrāva “ENCE” vienību, divās kartēs zaudējot vien septiņus raundus. Kā jau minēts iepriekšējā rakstā, “FaZe” jau pirms šīs spēles bija zaudējuši cerības iekļūt izslēgšanas spēlēs.

Pirmā karte bija “Train”, kuru izvēlējās “ENCE” spēlētāji. Jau no paša spēles sākuma kontroli pārņēma “broky” pārstāvētā komanda. Pirmais puslaiks noslēdzās 11:4 par labu “FaZe”. Otrajā puslaikā slavenā esporta organizācija nezaudēja nevienu raundu, svinot pārliecinošu panākumu pretinieku izvēlētajā kartē ar 16:4. Lielisku karti aizvadīja kanādietis Rasels “twistzz” van Dulkens, kurš 23 reizes bija labāks par pretiniekiem un zaudēja 10 dueļos.

Par “FaZe” izvēli kļuva “Inferno”. Arī tajā “broky”ar savu komandu neatstāja nekādus variantus pretiniekiem, kuri līdz šai spēlei bija demonstrējuši lielisku sniegumu turnīrā. Puslaiks noslēdzās ar nospiedošu 12:3 “FaZe” vadību. Otrajā puslaikā pietika ar četriem raundiem, lai karte, spēle un turnīrs vienībai, ko pārstāv Helvijs, vienībai beigtos uz pozitīvas nots. Arī šajā kartē lielisku sniegumu demonstrēja “twistzz”, kuram 21 nonāvēts pretinieks un tikai septiņas reizes pats zaudēja dzīvību. Kopā spēlē kanādietim 44 uzvarēti dueļi un 17 nāves. “broky” spēli noslēdza ar 29 neitralizētiem pretiniekiem, 18 zaudētiem dueļiem un reitingu 1.31

Rītdien sāksies “ESL Pro League Season 13” C grupas atklāšanas spēles. C grupā spēlē – “Natus Vincere”, “Gambit”, “FURIA”, “Cloud9”, “Team One” un “MiBR”.

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām