Fāzels: NHL hokejisti atšķirībā no līgas vadības vēlas spēlēt olimpiādē

06/11/2018 12:40
Nokopēts
Renē Fāzels, Gerijs Betmens, www.sportazinas.com

Starptautiskās hokeja federācijas (IIHF) prezidents Renē Fāzels pavēstījis, ka Nacionālās hokeja līgas (NHL) vadības attieksme pret olimpisko hokeju nav mainījusies – līga nevēlas, lai NHL čempionātā notiktu pārtraukums deļ šī turnīra.

“Mēs esam runājuši ar Betmenu (Geriju, NHL komisāru – red.), bet viņa viedoklis nav mainījies – viņiem ir grūti organizēt sezonu dēļ olimpiādes. Bet, ka zināms, tuvojas pārrunas starp NHL un spēlētāju asociāciju par jaunu kolektīvo līgumu. Tās sāksies nākamā gada septembrī. Hokejisti atšķirībā no Gerija vēlas doties uz olimpiādi, bet, tā kā spēles norisināsies Ķīna, tad domāju, ka arī Betmens būtu gatavs doties,” aģentūra TASS citēja Fāzelu.

NHL vadībai Ķīnas tirgus jau šobrīd šķiet saistošs, jo aizvadītajā starpsezonā Pekinā un Šenženā norisinājās pārbaudes spēles starp Losandželosas “Kings” un Vankūveras “Canucks”.

Zināms, ka IIHF vadība nespēja rast kopsaucēju ar NHL, kā rezultātā, iepriekšējās Ziemas olimpiādes hokeja turnīrā nepiedalījās hokejisti, kas nodarbināti NHL. Fāzels vainoja NHL par pārāk lielu alkatību, proti, līgas vadība Betmena personā, nav bijusi ar mieru, ka līga nesaņems ndu par spēļu pārraidēm televīzijā.

Fāzela un Starptautiskas olimpiskās kustības piedāvājumā ietilpa visu hokejistu apdrošināšana un izdevumu segšana.

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām