FC “Barcelona” atsakās izmaksāt 11 miljonus par Neimāra izaudzināšanu

07/08/2017 10:20

FC “Barcelona” kluba vadība noliedz Neimāra pārdošanas faktu un atsakās izmaksāt piecus procentus no darījuma vērtības komandai no kuras futbolistu savulaik iegādājās – Brazīlijas “Santos”.

Jau ziņojām, ka aizvadītajā nedēļā Parīzes “Saint-Germain” savam sastāvam pievienoja Brazīlijas izlases uzbrucēju Neimāru. Tiek lēsts, ka darījuma summa sasniedza 222 miljonus eiro. Šāda summa, kā izpirkuma nauda, bija atrunāta FC “Barcelona” līgumā ar Neimāru.

Kā ziņo Marca, Katalonijas klubs uzskata, ka nav nekāda juridiska pamatojuma, lai “Santos” saņemtu 11,1 miljonu eiro.

Pēc Neimāra pārejas uz PSG, viņa pirmais profesionālais klubs “Santos” cerēja iegūt piecus procentus no darījuma, tomēr saņēma atteikumu. FC “Barcelona” uzskata, ka pārdošanas darījumus nav noticis.

Kluba vadība paziņojusi, ka Neimārs pats izpircis savu līgumu, kas nozīmē, ka uz PSG pārgājis kā spēlētājs bez līgumsaistībām ar kādu komandu. Futbolists savu līgumu varēja pārtraukt samaksājot 222 miljonus eiro. Pie šādas summas uzbrucējs tika pateicoties PSG īpašnieku ieguldījumu fondiem Katārā.

Agrāk tika ziņots, ka Neimārs uzstājis, lai “Santos”, pēc gaidāmā darījuma ar PSG, nepaliktu bez pieciem procentiem no summas, tomēr izskatās, ka Barselonas komandas vadība nav ieinteresēta pildīt futbolista uzstādītos noteikumus.

Tāpat “Santos” kluba vadība no Barselonas grib piedzīt 4,5 miljonus eiro, par to, ka netika noorganizētas divas pārbaudes spēles, kurās būtu piedalījies Neimārs. Šāds punkts tika iekļauts Neimāra pārejas līgumā uz Barselonas klubu.

Jau ziņojām, ka “Barcelona” savu pozīciju parādījusi arī saistībā ar prēmijas izmaksāšanu Neimāra tēvam. Pirms gada Neimārs ar klubu parakstīja jaunu piecu gadu vienošanos, bet par “palīdzēšanu” futbolista tēvs iekasētu vairāk kā 20 miljonus eiro. Pēc uzbrucēja pāriešanas uz Parīzi, Barselona atteikusies izmaksāt līgumā atrunāto naudu.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Rīgas
19/09/2021 17:30

Maskavas “Spartak” – Rīgas “Dinamo” 1:1 (rit pirmais periods)

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komanda Rīgas “Dinamo” šodien izbraukuma pirmajā spēlē Maskavā cīnīsies ar turienes “Spartak” vienību. Abas komandas KHL savā starpā tikušās 34 reizes, 15 no tām uzvarot rīdziniekiem….