Federers četru stundu spēlē Vimblodonā dramatiski piekāpjas Andersonam

11/07/2018 19:44

Prestižajā Vimblodonas tenisa turnīrā dramatisku zaudējuma turnīra ceturtdaļfinālā piedzīvojusi pasaules ranga otrā rakete, šveicietis, Rodžers Federers, kas vairāk nekā četru stundu cīņā ar 6:2, 7:6 (7:5), 5:7, 4:6, 6:7 (11:13) piekāpās Dienvidāfrikas Republikas pārstāvim Kevinam Andersonam.

Andersons, kurš turnīrā izlikts ar astoto numuru, bet ATP rangā atrodas tajā pašā pozīcijā, prata no turnīra ”izsist” astoņkārtējo Vimblodonas čempionu. Pusfinālā 32 gadus vecais Andersons spēkosies ar Džona Isnera un Miloša Raoniča pāra uzvarētāju.

Federers tikai trešo reizi karjerā zaudēja maču, kurā uzvarējis pirmos divus setus. 36 gadus vecais Federers krietni no pretinieka atpalika ”eisos”. Andersons izcēlās ar 28 neatvairāmiem sitieniem, tikmēr šveicietis atbildēja ar 16. Šoreiz Federeru pievīla arī ”breiku” punktu iegūšana. Šveicietis izmantoja tikai trīs no 12 iespējām, bet Andersons realizēja četras no septiņām.

Andersons Vimbldonas pusfinālā spēlēs pirmo reizi karjerā, jo līdz šim šajā turnīrā nebija ticis tālāk par ceturto kārtu jeb astotdaļfinālu.

Tikmēr pusfinālā iekļuvis arī Novāks Džokovičs, kurš četru setu cīņā pieveica Ernesta Gulbja pāridarītāju Kei Nišikori. Serbu tenisists ar 6:3, 3:6, 6:2, 6:2 pieveica ATP ranga 28. numuru un pusfinālā spēkosies ar Huana Martina del Potro un Rafaela Nadala dueļa uzvarētāju.