Feldbergs labo personīgo rekordu 100 metru peldējumā uz muguras

19/06/2022 11:42
Ģirts Feldbergs

Latvijas peldētājs Ģirts Feldbergs svētdien Budapeštā pasaules čempionāta sacensībās 100 metru peldējumā uz muguras ieņēma 25.vietu.

Priekšsacīkstēs Feldbergs finišēja 55,43 sekundēs, par 0,23 sekundēm labojot personīgo rekordu un ieņemot otro vietu trešajā peldējumā. No 49 sportistiem Feldbergs uzrādīja 25.vietu, labāko sešpadsmitniekam, kas iekļuva pusfinālā, zaudējot 1,21 sekundi. Lai iekļūtu pusfinālā, vismaz par sekundi bija jālabo Latvijas rekords šajā distancē. Priekšsacīkstēs visātrāk 100 metrus uz muguras peldēja amerikānis Hanters Ārmstrongs, kurš finišēja 52,81 sekundē.

Pasaules čempionātā Latviju pārstāv četri peldētāji – Ieva Maļuka, Gabriela Ņikitina, Ģirts Feldbergs un Daniils Bobrovs. Latvijas sportisti ir pieteikti dalībai arī 4×100 metru kombinētajā un 4×100 metru brīvā stila stafetēs jauktajām komandām. Pasaules čempionāts ūdenssporta veidos norisināsies līdz 3.jūlijam.