Feldmanis par Timmu: Pagaidām komunikācija nav bijusi

06/06/2023 11:11
Nokopēts
Raimonds Feldmanis

Latvijas 3×3 basketbola izlases galvenais treneris Raimonds Feldmanis sarunā Latvijas Televīzijas raidījumā “Rīta Panorāma” atskatījies uz izcīnīto bronzas medaļu Pasaules kausā, kā arī izteicis savu viedokli par “Big3” līgā draftēto Jāni Timmu.

Jau ziņots, ka Latvija svētdien Vīnē Pasaules kausā 3×3 basketbolā izcīnīja bronzu, izšķirošajā mačā ar 22:12 pārliecinoši uzvarot Brazīliju un nodrošinot vietu 2024.gada Parīzes olimpisko spēļu kvalifikācijā. Nauris Miezis arī tika iekļauts Pasaules kausa simboliskajā izlasē. Bez Mieža sastāvā bija arī Kārlis Lasmanis, Agnis Čavars un Francis Lācis.

“Panākums noteikti nāca grūti,” atklāja Feldmanis. “Ieguldījām daudz darba. Bronza ir tiešām smaga, bet mēs kā vienmēr gājām uz maksimālo – zeltu, bet noteikti, ka esam apmierināti arī ar bronzu. Esam atkal topā, turpinām strādāt un ilgtermiņa lielākais mērķis ir olimpiskās spēles.”

“Patīkami, ka pirmajā kārtā un ar augstu numuru “Big3″ līgā draftēts Jānis Timma,” atzina Feldmanis. “Pagaidām komunikācija nav bijusi. Ziņa parādījās Pasaules kausa laikā, noteikti, ka sekosim līdzi. Kaut kāda komunikācija ir bijusi pat ne tieši tikai par basketbolu, kad viņš bija atbraucis Latvijas izlasei palīdzēt Pasaules kausa kvalifikācijā.”

Tāpat treneris komentēja arī to, vai viņam ir bijis piedāvājums trenēt kādu Ķīnas komandu. “Kaut kur augustā biju uzrunāts, bet man bija savas prioritātes – ģimenes apstākļu dēl, jo piedzima meita, tad man bija diplomdarbs jāaizstāv. Tagad viss ir kārtībā un varu fokusēties ar komandu Eiropas kausam un olimpiskajai kvalifikācijai.”

Timma tiek izvēlēts “Big3” līgas draftā

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām