“Fenerbahce” cer savākt naudu Ezila līgumam ar līdzjutēju palīdzību

24/01/2021 13:17

Stambulas kluba “Fenerbahce” prezidents Ali Korčs aicinājis līdzjutējus kopīgiem spēkiem savākt naudu, lai apmaksātu daļu no Mesuta Ezila kontrakta, ziņo “Bild”.

Jau ziņots, ka bijušais Vācijas izlases futbolists atstājis Londonas “Arsenal” vienību, kurā viņš zaudēja vietu sastāvā, lai pievienotos “Fenerbahce”. Oficiāli līgums vēl nav noslēgts, visticamāk, visticamāk, paraksts zem kontrakta tiks likts 26. janvārī.

“Mums ir lūgums faniem. Lūdzu, turpiniet mūs atbalstīt, jo mēs esam atkarīgi no jūsu finansiālās palīdzības. Dienā, kad Ezils liks parakstu, es jūs lūgšu uzstādīt rekordu SMS kampaņā. Varbūt 300 tūkstoši, varbūt 500, varbūt pat miljons īsziņu – tas viss mums ļoti palīdzēs. Un es zinu, ka vēlāk jūs skriesiet pirkt kreklus ar Mesuta vārdu,” teica Korčs.

Ar šādu kampaņu klubs cer savākt ap diviem miljoniem eiro. Tāpat plānots, ka līdz gada beigām tiks pārdots miljons kreklu ar Ezila uzvārdu.

Jāatzīmē, ka uz “Fenerbahce” Ezils pārgāja kā brīvais aģents. “NBC Sports” rīcībā esošā informācija liecina, ka ar pussargu tiks parakstīts trīs gadu līgums ar algu pieci miljoni eiro par sezonu. Tāpat viņam tiks izmaksāts bonuss trīs miljonu eiro apmērā.

Pašlaik Stambula klubam ir milzīgas finansiālās problēmas, jo tā parāds pārsniedz 500 miljonus eiro.

Pieslēgties

Dienas fokusā

14/05/2021 23:18

Latvijas pirmā pretiniece Kanāda sastāvu nokomplektē teju tikai ar NHL hokejistiem

Latvijas hokeja izlases pirmā pretiniece gaidāmajā pasaules čempionātā hokejā Kanāda sastāvu nokomplektējusi teju tikai ar Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlētājiem, pavēstījusi Kanādas hokeja federācija. Kanādieši uz Rīgu dosies ar trīs…