“Fenerbahce” ĢM: Principā Žagaram ir pilnvērtīgs uzbrukuma arsenāls

26/09/2023 20:02
Nokopēts
Artūrs Žagars

Turcijas basketbola granda Stambulas “Fenerbahce” ģenerālmenedžeris Derja Jannjers izteicis savas domas par Latvijas izlases saspēles vadītāju Artūru Žagaru un komandas šīs sezonas komplektāciju.

Jau vēstīts, ka iepriekšējā nedēļā Žagars kļuva par ULEB Eirolīgas vienības “Fenerbahce” spēlētāju, noslēdzot trīs gadu līgumu. Uzreiz pēc tam viņš tika izīrēts “Wolves” komandai, kura spēlēs ne tikai Lietuvas līgā, bet arī ULEB Eirokausā.

“Esam sajūsmā par Žagaru. Saspēles vadītāju tirgu ir ļoti plāns un ir grūti atrast tradicionālu saspēles vadītāju. Principā Žagaram ir pilnvērtīgs uzbrukuma arsenāls, bet tajā pašā laikā viņam ir arī trūkumi. Viņam jāuzlabo un jāpilnveido spēle aizsardzībā. Traumu dēļ viņš bija pazaudējis stabilitāti, tāpēc tagad Žagaram jākrāj pieredze caur ULEB Eirokausa spēlēm, kur viņš varēs vadīt komandu un spēlēt daudz,” izteicies Jannjers.

“Melotu, ja teiktu, ka esam ieguvuši visus spēlētājus, kurus vēlējāmies,” atklāja “Fenerbahce” ģenerālmenedžeris. “Bija basketbolisti, kurus gribējām, bet neparakstījām līgumus. Tajā pašā laikā var teikt, ka lielāko daļu no mūsu sākotnējām vēlmēm esam izpildījuši.”

Žurnālisti atklāj Žagara atalgojumu jaunajā līgumā

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

TOP notikumi
1
X
2
2.3
3.5
2.95
2.5
3.25
2.8
2.6
3.2
2.8
4.75
5.25
1.48
1.72
-
2.15
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām