Fergusons: Ceļošanas aizliegumi neatturēs mani sadot Habibam pa pakaļu

Tonijs Fergusons, sportazinas.com
Tonijs Fergusons | Foto: AP Photo/John Locher

“Ultimate Fighting Championship” () cīkstonis Tonijs Fergusons aicinājis savu nākamo pretinieku Habibu Nurmagomedovu neizmantot koronavīrusa pandēmiju kā ieganstu, lai atceltu abu sportistu gaidāmo dueli.

Jau ziņots, ka, neskatoties uz koronavīrusa Covid-19 pandēmiju, šo cīņu organizēs, taču aiz slēgtām durvīm. Proti, cīņu 18. aprīlī klātienē nevarēs apmeklēt skatītāji, ko jau iepriekš apstiprināja organizācijas prezidents Dana Vaits. Viņš gan cīņas lokācijas vietu nav atklājis.

pandēmijas dēļ saskarās ar grūtībām aizvadīt šo cīņu. Sākotnēji to bija plānots darīt Nacionālās basketbola asociācijas () komandas Bruklinas “Nets” mājas arēnā, taču tas nebūs iespējams, jo šobrīd gandrīz visu valstu robežas ir slēgtas, tāpat ir spēkā apmeklētības ierobežojumi un īsti nav skaidrības, kad situācija varētu uzlaboties.

“18. aprīlis tuvojas, Habib!” sociālajā tīklā “Twitter” raksta Fergusons. “Tu slēpies Krievijā, bet ceļošanas aizliegumi neatturēs mani sadot tev pa pakaļu. Neizmanto šo situāciju kā ieganstu, lai neaizvadītu dueli – zinu, ka tev ir atsūtītas vairākas iespējas, kur varētu aizvadīt cīņu, tādēļ izvēlies vienu!”

Marta sākumā Vaits bija pārliecināts, ka cīņa notiks, savu nostāju nemainot arī vēlāk. “Vairāku nedēļu garumā esam domājuši par to, kā vīruss var ietekmēt UFC 249 turnīru, kurā savu cīņu aizvadītu arī Nurmagomedovs un Fergusons. Varu pateikt vienīgi to, ka mēs neplānojam atcelt pasākumu,” šāds viedoklis bija Vaitam.

Jaunākā informācija no Vaita liecina, ka UFC atcels nākamos trīs pasākumus, taču Habiba un Fergusona cīņa nav to skaitā.

Interesanti, ka šis ir piektais mēģinājums organizēt cīņu starp Habibu un viņa pretinieku. Iepriekšējos četros gadījumos organizatoru plānus sajauca cīkstoņu savainojumi.

Iepriekš izskanējušas baumas, ka tā varētu būt pēdējā cīņa Nurmagomedova UFC cīkstoņa karjerā. Habibs UFC līmenī vēl nav piedzīvojis zaudējuma rūgtumu, svinot 28 uzvaras, bet amerikānis Fergusons karjeras laikā ticis pie 26 panākumiem 29 dueļos.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par