Fergusons ieradies Džeksonvilā un ir gatavs cīnīties par jostu

Tonijs Fergusons, sportazinas.com
Tonijs Fergusons | Foto: AP Photo/John Locher

“Ultimate Fighting Championship” () cīkstonis ar lidmašīnu ieradies ASV pilsētā Džeksonvilā, liecina sportista publikācija viņa “Instagram” kontā.

Kopā ar amerikāni atlidojusi arī viņa sieva un bērns. 36 gadus vecais Fergusons cīnīsies pret Džastinu Geidži. Pasākums norisināsies 9. maijā bez skatītājiem. Visiem “UFC249” dalībniekiem tiks veikti testi uz Covid-19.

Pirms divarpus nedēļām “MMA Fighting” ar atsauci uz avotiem UFC ziņoja, ka organizācijā plāno organizēt “UFC249” pasākumu Floridā. Pirms koronavīrusa pandēmijas cīņai par čempiona jostu vieglajā svarā starp Fergusonu un Krievijas pārstāvi Habibu Nurmagomedovu bija jānotiek Bruklinā 18. aprīlī.

UFC plānus mainīja ceļošanas ierobežojumi, jo pēc robežu slēgšanas Habibam nebija iespēju ierasties ASV. Vēlāk UFC vadītājs Dana Vaits informēja, ka pasākums norisināsies uz privātas salas, bet Habiba vietu ieņems Geidži. Tāpat organizācijas galva apsolīja, ka dueli pārraidīs ESPN.

Taču cīņai tāpat nebija lemts notikt. Vaits atklāja, ka viņam piezvanīja “no augšas” un palūdza nerīkot pasākumu, kamēr pastāv draudi veselībai.

31 gadu vecais Geidži karjeras laikā aizvadījis 21 cīņu, kurā svinējis 19 uzvaras. Pēdējo reizi viņš cīnījās 2019. gada 14. septembrī, pirmajā raundā tiekot galā ar Donaldu Seroni. Savukārt 36 gadus vecais Fergusons piedzīvojis trīs zaudējumus 28 cīņās. Arī viņa pēdējais pretinieks bija Serone. Fergusonam gan uzvarai bija nepieciešami divi raundi.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par