Feriāni nebūs konkurentu uz pārvēlēšanu IBSF prezidenta amatā

17/05/2022 10:42
Nokopēts
Ivo Feriāni, www.sportazinas.com

Itālis Ivo Feriāni būs vienīgais kandidāts uz Starptautiskās Bobsleja un skeletona federācijas (IBSF) prezidenta amatu, ziņo IBSF. 15.jūlijā Lozannā biedri ievēlēs prezidentu un viceprezidentus turpmākajiem četriem gadiem.

Pašlaik 62 gadus vecais Feriāni par IBSF (tolaik – FIBT) prezidentu kļuva 2010.gadā, amatā nomainot kanādieti Robertu Storiju, kurš bobsleja un skeletona jumtorganizāciju vadīja kopš 1994.gada. Pirms četriem gadiem Feriāni tika pārvēlēts uz trešo termiņu. IBSF prezidenta vēlēšanās Feriāni saņēma 38 balsis, kamēr viņa vienīgais konkurents Frics Burkards tika tikai pie piecām balsīm.

Bijušais bobslejists Feriāni pēc karjeras beigām strādāja par treneri un pēc tam bija tehniskais direktors. 2020.gadā viņš tika ievēlēts par Starptautiskās Olimpisko ziemas sporta veidu federāciju asociācijas (AIOWF) prezidentu. Tikmēr vienīgais kandidāts uz kļūšanu par viceprezidentu juridiskajos jautājumos ir latvietis Mārtiņš Dambergs, kurš šos pienākumus pildījis arī iepriekšējos četrus gadus.

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām