Premjerlīgas debitante “Brentford” iespaidīgā mačā gūst trīs vārtus un atņem punktus Liverpūlei

25/09/2021 21:35

Informācija regulāri tiek papildināta ar spēļu rezultātiem Eiropas spēcīgākajās līgās…

Anglija

Iespaidīgu sešu vārtu cīņu šodien Anglijas premjerlīgā aizvadīja “Liverpool” un “Brentford” komandas, kuras uzvarētāju nenoskaidroja, jo mačs noslēdzās ar 3:3 (1:1). Premjerlīgas debitantes sastāvā vārtus guva Ītans Pinoks, Vitalijs Janelts un Joane Visa, turklāt visiem šiem spēlētājiem tie bija pirmie goli viņu karjerā Anglijas augstākajā līgā.

Rezultātu 27. minūtē atklāja Pinoks, taču ātri vien 31. minūtē 1:1 panāca Diogo Žota. Pirmais puslaiks beidzās ar nemainīgu rezultātu, bet otrā ievadā 54. minūtē Mohameds Salāhs panāca 2:1. 63. minūtē Janelts spēja rezultātu izlīdzināt (2:2), taču Kērtiss Džounss ar spēcīgu sitienu no distances 67 minūtē atguva savai komandai vadību (3:2). Laukumā bija vērojams ātrs un aizraujošs futbols, kas vainagojās ar vēl vienu “Brentford” golu, kad 83. minūtē Visa panāca 3:3. Zīmīgi, ka mājinieki gandrīz sagādāja Liverpūlei sensacionālu zaudējumu, jo pēdējās minūtēs tika gūti ceturtie vārti, taču tie netika ieskaitīti, jo tika fiksēta aizmugure.

Pirmo zaudējumu šosezon piedzīvojusi šīs valsts titulētākā komanda Mančestras “United”, kas ar rezultātu 0:1 (0:0) atzina “Aston Villa” pārākumu. Spēles pirmais puslaiks noslēdzās bez gūtajiem vārtiem, bet otrajā rezultātu atklāja Kortnijs Hauss, kurš 1:0 panāca 88. minūtē. Kompensācijas laiks otrajā puslaikā bija piecas minūtes, bet “United” trešajā tika pie iespējas izpildīt 11 metru sitienu. Pie bumbas šoreiz nestājās Krištianu Ronaldu, bet Brunu Fernandešs, kurš bumbu sita negaidīti neveiksmīgi pāri vārtiem un neizmantoja iespēju izraut savai komandai neizšķirtu.

Citā mačā aizvadītās UEFA Čempionu līgas sezonas fināla atkārtojumā Mančestras “City” ar 1:0 (0:0) apspēlēja Londonas “Chelsea”. Vienīgos vārtus šajā spēlē 53. minūtē guva Gabriels Žezuss. Vēl Liverpūles “Everton” ar 1:0 apspēlēja Noridžas “City”, Vesthemas “United” ar 2:1 tika galā ar Līdsas “United”, savukārt Lesteras “City” un “Burnley” uzvarētāju nenoskaidroja (2:2), kā arī neizšķirts tika fiksēts “Watford” un Ņūkāslas “United” mačā (1:1).

Spānija

Sezonas pirmo zaudējumu piedzīvoja arī Madrides “Atletico”, kas ar 0:1 (0:1) atzina “Deportivo Alaves” pārākumu. Uzvaru mājiniekiem jau ceturtajā minūtē nodrošināja Viktors Lagvardija. Vēl panākumu guva “Sevilla”, kas ar 2:0 uzvarēja “Espanyol”, savukārt “Valencia” un Bilbao “Athletic” mačā tika fiksēts neizšķirts 1:1. Dienas noslēdzošajā spēlē otrs Madrides klubs “Real” cīnījās 0:0 ar “Villarreal”.

Vācija

Vācijas bundeslīgas grands Minhenes “Bayern” vakar ar rezultātu 3:1 (2:0) uzvarēja “SpVgg Greuther Fürth”. Minheniem divu vārtu pārsvaru līdz 31. minūtei bija nodrošinājuši Tomass Millers un Jozua Kimmihs, taču 48. minūtē Benžamēns Pavārs savu komandu atstāja mazākumā. “SpVgg Greuther Fürth” neizmantoja skaitlisko pārsvaru, jo 68. minūtē bumbu savos vārtos raidīja Sebastians Griesbeks, tomēr vienus vārtus mājiniekiem izdevās gūt arī pareizajos vārtos, jo 87. minūtē izcēlās Sedriks Itens.

Savukārt šodien Berlīnes “Union” ar 1:0 uzvarēja “Arminia Bielefeld”, “Hoffenheim” ar 3:1 pārspēja “Wolfsburg”, bet Leverkūzenes “Bayer” ar 1:0 apspēlēja “Mainz”. Uzvarētājs netika noskaidrots Frankfurtes “Eintracht” un “Koln” mačā (1:1), bet graujošu uzvaru izcīnīja “Leipzig”, kas ar 6:0 sagrāva “Hertha”. Savukārt zaudējumu piedzīvoja Dortmundes “Borussia”, kas ar 0:1 piekāpās Menhengladbahas “Borussia”. 37. minūtē vārtus guva Deniss Zakarija, bet 40. minūtē Dortmundi mazākumā atstāja Mahmuds Dahūds, kurš izpelnījās otru dzelteno kartīti.

Francija

“Ligue 1” uzvaru sēriju turpina Parīzes “Saint-Germain”, kas bez Lionela Mesi ierindā ar 2:0 (1:0) uzvarēja “Montpellier”. PSG astoto uzvaru tikpat cīņās kaldināja Idrisa Gejs un Julians Drakslers. Citos dueļos uzvarētāju nenoskaidroja Lionas “Olympique” un “Lorient” (1:1), bet panākumus guva “Lille” (2:1 pret “Strasbourg”) un “Nice” (3:0 pret “Saint-Etienne).

Itālija

A sērijā “Milan” ar 2:1 (0:0) pārspēja “Specia”, pateicoties Daniela Maldīni un Brahima Diaza vārtu guvumiem, bet cita Milānas komanda “Inter” cīnījās 2:2 (1:2) ar “Atalanta”. Milāniešiem ar goliem atzīmējās Lautaro Martiness un Edins Džeko, bet “Atalanta” rindās vārtus guva Ruslans Malinovskis un Rafaels Tolojs. Vēl “Genoa” cīnījās 3:3 ar Veronas “Hellas”.