FIBA izziņojusi trešās e-basketbola reģionālās sacensības

13/04/2021 20:39

16. aprīlī sāksies e-basketbola turnīrs “FIBA Esports Open III” un tajā piedalīsies 60 valstu izlases no visas pasaules.

Tāpat kā iepriekšējā turnīrā, sacensība notiks sešos reģionos: Dienvidaustrumāzija, Āfrika, Tuvie Austrumi, Ziemeļamerika un Centrālamerika, Dienvidamerika un Eiropa. Pirmo reizi Eiropas un Ziemeļamerikas un Centrālamerikas čempionāts notiks divās dažādās ieskaitēs. Pirmā ieskaite būs uz Current Generation “PS4” un Next Generation “PS5” konsolēm. Grupu turnīrs norisināsies piektdien, bet seastdien un svētdien tiks aizvadīts “Play-off”, kurš risināsies Best of 3 jeb līdz kādas komandas divām uzvarām pār pretinieku.

Reģionu meistarsacīkstes tiks aizvadīts trīs nedēļas nogaļu garumā. 16.-18. aprīlī tiks aizvadītas Dienvidaustrumāzijas, Āfrikas un Tuvo Austrumu turnīrs. No 23. līdz 25. aprīlim notiks Current Generation sacensības Ziemeļamerikā un Centrālamerikā kā arī Eiropā, bet no 7. līdz 9. maijam risināsies Next Generation čempionāts Ziemeļamerikā un Centrālamerikas reģionā un Eiropā kā arī Dienvidamerikas meistarsacīkstes.

Visas spēles tāpat kā iepriekšējos divos turnīra izlaidumos tiks translētas FIBA “Youtube”, “Twitch” un “Facebook” kontos. Grupu turnīrs tiks komentēts online režīmā caur programmu “Spalk”, bet izslēgšanas spēles tiks hostētas no FIBA virtuālās studijas, kas atrodas Latvijā.

Pirmajās reģionālajās sacensībās piedalījās 17 izlases, bet otrajās jau 38 vienības. “FIBA Esports Open II” par uzvarētājām savā reģionā kļuva: Argentīna, Austrālija, Kotdivuāra, Saudi Arābija, Turcija un ASV.

Latvija tiks pārstāvēta Current Generation Eiropas turnīrā, atrodoties vienā grupā ar Igauniju, Īriju un Poliju.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Artis Ate
17/09/2021 09:48

“VEF Rīga” kapteinis Ate: Iepriekšējā sezonā atmosfēra ģērbtuvē bija fantastiska, arī šogad uz to strādāsim

Latvijas basketbola kluba “VEF Rīga” kapteinis Artis Ate sarunā ar “Sportazinas.com” dalījies ar pirmajiem iespaidiem par gaidāmās sezonas komandas sastāvu, atskatījies uz pārbaudes spēļu rezultātiem, kā arī atklājis sezonas mērķus….