FIFA klubu pasaules kauss pārcelts uz februāri

Minhenes Bayern
Minhenes "Bayern" | Foto: Martin Meissner / POOL / AFP

Starptautiskās Futbola federāciju asociācijas () Klubu pasaules kauss pārcelts uz nākamā gada februāri, otrdien ziņo .

FIFA Klubu pasaules kauss Dohā sākotnēji bija paredzēts decembrī, bet Covid-19 pandēmijas dēļ tas pārcelts uz nākamā gada 1. līdz 11.februāri.

Pasaules klubu kausā piedalās FIFA konfederāciju kontinentu prestižāko turnīru čempiones, kā arī rīkotājvalsts čempionāta uzvarētāja. Kataru šajā turnīrā pārstāvēs “Al-Duhail” vienība.

Zināms, ka turnīrā piedalīsies arī pagājušās sezonas UEFA Čempionu līgas uzvarētāja Minhenes “Bayern”.

FIFA norādīja, ka rīkotājvalsts parūpēsies, lai nākamgad turnīra norises laikā tiktu ievērotas visas nepieciešamās drošības prasības.

Katara šo turnīru rīkot bija tiesīga 2019. un 2020.gadā. FIFA Klubu pasaules kauss Katarai kalpo par pārbaudes sacensībās pirms 2022.gadā gaidāmā Pasaules kausa.

Nākamgad FIFA Klubu pasaules kausam pirmo reizi ar 24 komandu līdzdalību bija jānotiek Ķīnā, bet tagad šo ieceri plānots īstenot 2021.gadā pēc Eiropas čempionāta un “Copa America” turnīru norises.

Visas turnīra dalībnieces būs zināmas janvārī, kad vadošajās futbola līgās sezona tuvojas izskaņai.

Pagājušajā gadā finālā “Liverpool” ar 1:0 uzvarēja Riodežaneiro “Flamengo”.

FIFA Klubu pasaules kauss, kurā piedalās turnīra rīkotāja un sešas konfederāciju čempiones, tiek izcīnīts kopš 2000.gada. Līdz šim turnīri norisinājušies Āzija, Āfrikā un Dienvidamerikā. 2001.gadā kausa izcīņu bija ieplānots aizvadīt Spānijā, taču dažādu iemeslu dēļ turnīrs tika atcelts.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par