FIFA Pasaules kausa otro kārtu klubiem pārvar Saūda Arābijas un Meksikas klubi

FIFA logo, sportazinas.com

Meksikas klubs “Monterrey” un Saūda Arābijas komanda “Al-Hilal” sestdien Kataras galvaspilsētā Dohā pārvarēja Starptautiskās Futbola federāciju asociācijas (FIFA) Pasaules kausa klubiem otro kārtu.

“Monterrey” ar 3:2 (2:0) apspēlēja mājiniekus “Al-Sadd” futbolistus.

Meksikāņi kontrolēja cīņas gaitu, divreiz panākot divu vārtu pārsvaru un pretiniekiem tik vien ļaujot kā samazināt vārtu starpību.

Uzvarētāju labā vārtus 23.minūtē guva Leonels Vanhioni, pirmā puslaika pirmajā kompensācijas minūtē – Rohelio Funess un 77.minūtē uzvaras vārtus – Rodolfo Pisaro. Mājiniekiem ar gūtajiem vārtiem 66.minūtē atbildēja Bagdads Bunedžahs un 89.minūtē pēc Bunedžaha piespēles – Abdelkarims Hasans.

Savukārt Saūda Arābijas komanda “Al-Hilal” ar 1:0 (0:0) tika galā ar Tunisas “Esperance” no Tunisijas.

Uzvaras vārtus mača 73.minūtē guva Bafetimbi Gomiss.

Pusfinālā 17.decembrī “Al-Hilal” mērosies spēkiem ar Riodežaneiro “Flamengo”, bet dienu vēlāk “Monterrey” tiksies ar “Liverpool”.

Iepriekšējās trijās reizēs kausu virs galvas cēla Madrides “Real” futbolisti.