Fināla atkārtojumā “Capitals” pārspēj “Golden Knights”; “Coyotes” gūst pirmo uzvaru (VIDEO)

11/10/2018 09:04
Vašingtonas Capitals, Sportazinas.com

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) tika piedzīvots aizvadītās sezonas fināla atkārtojums, kurā Vašingtonas “Capitals” pārspēja Lasvegasas “Golden Knights”. Pie pirmās uzvaras šajā sezonā arī tika Arizonas “Coyotes” vienība.

“Capitals” savā laukumā ar 5:2 pārspēja “Golden Knights” hokejistus, izcīnot otro uzvaru trīs mačos.

Spēles pirmajā periodā ASV galvaspilsētas klubu vadībā izvirzīja Jevgeņijs Kuzņecovs, bet otrā perioda vidusdaļā Aleksandrs Ovečkins pārsvaru dubultoja. Tomēr jau pēc 30 sekundēm Kodijs Īkins vienus vārtus atguva.

Noslēdzošajā periodā “Capitals” hokejisti guva vēl trīs vārtus, kamēr “Golden Knights” atbildēja ar vieniem.

Kuzņecovs mačā kopā guva četrus punktus, vienu reizi gūstot vārtus un trīs reizes rezultatīvi piespēlējot. Divi vārti Ovečkina kontā.

Pie pirmā panākuma šajā sezonā šodien tika Arizonas “Coyotes” hokejisti, kas viesos pēcspēles metienos ar 3:2 pārspēja Anahaimas “Ducks” vienību.

Komandas uzvaru lielā mērā kaldināja vārtsargs Anti Rānta, kurš atsargāja 23 pretinieku metienus pamatlaikā, kā arī visus trīs pēcspēles metienus. Arizonas hokejistiem šī bija pirmā uzvara trīs spēlēs.

Tikmēr otro uzvaru četros mačos aizvadītajā naktī guva Filadelfijas “Flyers” vienība, kas viesos ar 7:4 pārspēja Otavas “Senators” hokejistus.

Divus vārtus un trīs rezultatīvas piespēles “Flyers” rindās guva Jakubs Vorāčeks, kamēr zaudētājiem ar diviem vārtiem un vienu rezultatīvu piespēli izcēlās Breidijs Tkačuks.