Fīniksas ”Suns” atbrīvosies no diviem zināmiem spēlētājiem

25/06/2018 16:26

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) klubs Fīniksas ”Suns” plāno nepagarināt līgumus ar diviem zināmiem spēlētājiem – saspēles vadītāju Elfrīdu Peitonu un centra spēlētāju Aleksu Lenu.

Ar šo lēmumu Fīniksas klubs, kurā sapulcināti vairāki jaunie talanti, ietaupīs aptuveni 15 miljonus dolāru, lai vienībai piesaistītu vairākus pieredzējušus spēlētājus, vēsta ”NBC Sports”.

Šajā NBA draftā ”Suns” ieguva divus jaunos talantus pirmajā kārtā – ar kopējo pirmo numuru iegūts Deandrē Eitons, bet ar 10. numuru Mikels Bridžess. Turpretim otrajā kārtā ar 31. numuru izraudzīts Elī Okobo, bet ar 59. numuru paņemts Džordžs Kings. Jau šobrīd Fīniksas kluba rīcībā bija tādi jaunie talanti, kā Džošs Džeksons, Devins Bukers un Dragans Benders.

24 gadus vecais saspēles vadītājs Peitons aizvadītajā sezonā ”Suns” rindās aizvadīja 19 NBA pamatturnīra spēles, kurās vidēji guva 11,8 punktus, atdeva 6,2 rezultatīvas piespēles, kā arī savāca 5,3 bumbas zem groziem.

Tikmēr 25 gadus vecais Lens, kuru 2013. gada draftā izvēlējās ar augsto piekto numuru, 69 pamatturnīra spēlēs vidēji guva 8,5 punktus un savāca 7,5 bumbas zem groziem.

Atgādinām, ka Fīniksas ”Suns” NBA pamatturnīrā guva vien 21 uzvaru un palika pēdējā vietā līgā.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Rīgas
19/09/2021 17:30

Maskavas “Spartak” – Rīgas “Dinamo” 0:0 (rit pirmais periods)

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komanda Rīgas “Dinamo” šodien izbraukuma pirmajā spēlē Maskavā cīnīsies ar turienes “Spartak” vienību. Abas komandas KHL savā starpā tikušās 34 reizes, 15 no tām uzvarot rīdziniekiem….