Fišers, kura vadībā NBA debitēja Porziņģis, turpmāk trenēs sievietes

Dereks Fišers NBA - Sportazinas.com

Bijušais Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Ņujorkas “Knicks” galvenais treneris Dereks Fišers turpmāk strādās Sieviešu nacionālajā basketbola asociācijā (WNBA), kur kļūs par Losandželosas “Sparks” galveno treneri.

Par 44 gadus vecā speciālista pievienošanos komandai tika vēstīts “Sparks” sociālo tīklu kontos, bet oficiāla informācija ar līguma termiņu un detaļām vēl nav zināma. Šodien paredzēta preses konference.

Fišers no 2014.gada jūnija līdz 2016.gada februārim vadīja Ņujorkas “Knicks” komandu, kas arī viņa vienīgā pieredze trenera arodā. Fišers “Knicks” pievienojās pateicoties labajām attiecībām ar kluba bijušo prezidentu Filu Džeksonu, kurš savam bijušajam spēlētājam piedāvāja piecu sezonu līgumu par 25 miljoniem dolāru.

Tomēr nepilnu divu sezonu kopējā Fišeru uzvaru-zaudējumu bilance bija negatīva – 40 uzvaras un 90 zaudējumu. “Knicks” tika uzspiests spēlēt Džeksona piedāvāto trijstūra uzbrukumu, kas nenesa augļus.

Fišera vadībā savu debiju NBA piedzīvoja Latvijas superzvaigzne Kristaps Porziņģis, kurš 2015./2016.gada sezonā kļuva par “Knicks” pamatsastāva vērtību, apklusinot daudzus kritiķus.

Fišers basketbolista karjeras laikā spēlēja saspēles vadītāja pozīcijā, kopā ar Losandželosas “Lakers” piecas reizes kļūstot par NBA čempionu.

 

Tavs viedoklis

Esi pirmais, kas atstāj komentāru!

Paziņot par
avatar